OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

3 for 2
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Võlts nibuneet tribal päikeserattaga

SKU: Fake-77

Kinnituse liik: Klõpsuga

Tüüp: Võlts nibuneet

Asetus: Nibu

Rõnga diameeter: 8 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Tribal

Kirjeldus

See on sinu võimalus saada fantastiline nibuneet, millel on tribal päike ja spiraalikujuline disain. See nibukilp koosneb ilusast tribalist, millel on igas suunas leegid, nagu oleks rõngas iseenda ümber pööratud. Keskel on väike klamber, mille saad ümber oma nibu panna ja seda kergelt vajutada, et see paika panna.

Rõnga siseläbimõõt on 8 mm, nii et see sobib igale nibu suurusele, pead seda ainult vajutama vastavalt vajadusele. Kui see on paika pandud, mähib kilp teie nibu. 

See tribali disain on veidi kumer, nii et see sobib paremini teie rinna kujuga. See on suur rõngas, mis ei jää märkamatuks. 

Kui soovid endale nibuneeti teha, saad kõigepealt kontrollida, kuidas see sinu peal välja näeb. Kui soovid võlts nibuneeti koos madudega, vaata seda meie veebipoest. 

Arvustused

0

0.001 hinnangut

  • Rating

    0

    Topissime !

    Ce faux piercing au téton et absolument génial ! Au début j’étais déçue de constater qu’il était trop petit pour l’adapter à mon téton, sentiment que je n’aurais pas ressenti si j’avais lu les conseils avisés du site, mais en l’observant, j’ai remarqué que le petit anneau intérieur est mobile pour s’adapter à tous les tétons...il suffit de l’écarter un peu avant de le placer puis de le resserrer une fois posé...effet bœuf et réel garanti ! J’en ai acheté qu’un pour tester mais je vais en acheter un deuxième pour faire la blague à mon copain qui a une sainte horreur des piercings...hi hi hi...merci à toute l’équipe de BodyMod !

    Written by