25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Võlts spiraalne koonusneet-25%

2,93 € Alates 3,90 € -25%
Laos


Kas sa oled alati tahtnud kanda spriaalikujulist tunneli venitajat oma kõrvas? Sel juhul sul on võimalus täita oma unistus, ilma et sa peaks oma kõrvanibu piinama seda laiemaks tehes.
See spiraalne koonusneet sarnaneb ehtsale venitajale ning on varustatud keskel peenikese kirurgilisest terasest needivardaga. See tähendab, et see ei eralda niklit kehasse - lisaks on spiraal ise akrüülist, mis on allergiasõbralik materjal.
Kuna needivarda pikkus on 6mm ja läbimõõduks on 1.2mm, siis sa võid seda rahulikult kõrvas kanda, ilma et sa peaks oma auku venitama.
Seega sa saad endale väga populaarse kujundusega ehte ega pea oma kõrva venitamisega piinama.
See võltsvenitaja (fake taper) on kujudnatud nii, et see sarnaneb 5mm spiraaliga. See ehe, mida sa siin lehel näed, on saadaval mitmes vinges värvis, mille vahel sa saad vabalt valida: must, valge, lilla, sinine, roheline ja roosa.
Pane tähele, et tegu on võltskoonusneediga, mis toodeti nii, et võeti üks ehtne venitaja, lõigati see kaheks, lisati keermestatud osa ja needivarras tekkinud vahesse. Seega sa pead olema ettevaatlik, et mitte keerata needivarras liiga tugevalt keermesse kinni.
Detailid
NimiVõlts spiraalne koonusneet
SKUFake-41
Kampaania-25%
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpVõlts taper
Pikkus6 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalAkrüül
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Võlts spiraalne koonusneet
Sinu hinnang
Võlts spiraalne koonusneet