14-karaadisest kullast labret neet kivikesega

Materjal:

14k kuld14k valge kuld

Valige suurus

Pikkus:

6 mm.8 mm.10 mm.

Needivarda läbimõõt:

1.2 mm.

Kuuli suurus:

3 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadisest kullast labret neet kivikesega

SKU: Labret-89

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Labret

Asetus: Angelbite, Forward helix, Conch, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Madonna, Medusa, Snakebite, Spiderbite, Tragus

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus

Kas uue ehte hankimisel sa pöörad sama palju tähelepanu needi kvaliteedile kui selle hinnale? Nüüd sa saad tabada kahte lindu ühe hoobiga kompromisse tegemata!
See vinge labret neet on puhtast kullast ning selle hind on nii madal kui olla saab sellise kõrgkvaliteetse ehte puhul.
Selle kujundus on maitsekas ning aegumatu. Ülemises otsas olev ümmargune kuul on saadaval suuruses 3 mm ning seda kaunistab üks klaar kivike, mis sädeleb ja särab iga kord, kui valguskiir teda paitab. Ehe on samal ajal nii elegantne, stiilne kui ka praktiline, seega tegu on vapustava diiliga.
Labret needid on kandmiseks optimaalsed tänu nende lamedale baasile. See lame ots jääb kas huule või suukoopa sisse, kus seda ei ole kuju tõttu tundagi. Samuti selline kujundus säästab su hambaid ja igemeid. Kui sa tahad veelgi oma hambaid ja igemeid kaitsta, siis sa võid hankida ka silikoonist kaitsme, mida baasile panna. 

Arvustused

5.01 hinnangut

  • Rating

    Stiilne neet

    Ostsin selle enda helix augule, sest kirurgilisest terasest ehted ei sobi mulle. Maksin küll nüüd veidi rohkem kui tavaliselt, aga minu arust tegin hea investeeringu. Kuld on pehmem ja puhtam materjal kui teised. Mina olen oma uhke, kuid tagasihoidliku ehtega väga rahul.

    Written by