Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-25%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Sisekeermega labret neet lameda rõngakujulise kinnitusega

SKU: Labret-96

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Sisekeermega

Tüüp: Labret

Asetus: Angelbite, Forward helix, Conch, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Madonna, Medusa, Snakebite, Spiderbite, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lame needipea

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
See labret näeb välja nagu tal oleks baas kahes otsas - see aga ei vasta tõele, kuigi esikülg on sama ümmargune nagu tagaosa. Ainsaks erinevuseks on see, et ülemist otsa annab maha keerata, et ehe needistusse panna. Ülemine ots keeratakse needivarda sisse, mis tähendab, et ehe on sisekeermega. See on plussiks, kuna väliskeermega ehe võib sinu needistust paigaldamisel kriimustada. Tavaliselt on enamus needivardaid väliskeermega, mis on probleemiks, kuna keerme servad on üsna teravad ning võivad teha tõsist pahandust needistuse sees.
See labret neet on tegelikult mõeldud huuleneediga kandmiseks, kuid paljud labret needid sobivad ka kõrvaneetideks tänu nende lamedale kettakujulisele baasile. Näiteks tragus needi puhul on see suureks eeliseks, kuna sa saad lahti suurest kinnituskuulist, mille asemele tuleb diskreetne ketas. See ehe näeb hea välja helix needistuses, kus paljudele saab olema meeltmööda selle suhteliselt lühike pikkus - kõigest 4mm. Loomulikult sa saad kanda seda ka kõrvalestas - seda, loomulikult, senikaua, kuni ehte mõõtmed ja augu suurus langevad omavahel kokku.
Sa saad valida needivarda pikkuse ja ehte värvi. Samuti saad valida ülemise ketta diameetri suuruse.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!