14-karaadisest kullast labret neet

Materjal:

14k kuld14k valge kuld

Valige suurus

Pikkus:

6 mm.8 mm.10 mm.

Needivarda läbimõõt:

1.2 mm.

Kuuli suurus:

3 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadisest kullast labret neet

SKU: Labret-3

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Labret

Asetus: Angelbite, Forward helix, Conch, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Madonna, Medusa, Snakebite, Spiderbite, Tragus

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus

Siin me tutvustame sulle kõigile tuttavat, mitmekülgset labret neeti, mis on toodetud tõelisest luksmaterjalist, mis on ideaalseks valikuks nende jaoks, kes alati muretsevad needi kvaliteedi pärast. See labret neet on toodetud ehtsast 14-karaadisest kullast, mille kujundus on üdini klassikaline: sirge needivarras ja üks kinnituskuul ülemises otsas. Ühesõnaga, väga kena ehe, mis on korraga diskreetne kui ka igaveselt trendikas.
Labret neete saab kanda paljudes erinevates kehaosades, kuid nad sobivad ideaalselt huuleneedistustele nagu näiteks Monroe, mis jäljendab Marilyni kuulsat sünnimärki.
Labret neet on parimaks valikuks tragus ja helix needistuse jaoks. Samas neid saab kanda ükskõik, mis kehaosas senikaua, kuni ehte mõõdud sobivad kokku augu suurusega. Sa saad hankida endale selle labret needi kahes erinevas needivarda läbimõõdus ja pikkuses, samuti erinevas suuruses kuulidega. Vali endale just need parameetrid, mis sobivad kokku sinu needistusega üleval olevast rippmenüüst. Samal ajal sa saad valida, kas sa tahad ehet kollases või valges 14-karaadises kullas.
Telli endale see klassikaline 14-karaadisest kullast ehe, et ennast - või oma armastatut - poputada!

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!