25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast labret neet

39,90 €
Laos

Siin me tutvustame sulle kõigile tuttavat, mitmekülgset labret neeti, mis on toodetud tõelisest luksmaterjalist, mis on ideaalseks valikuks nende jaoks, kes alati muretsevad needi kvaliteedi pärast. See labret neet on toodetud ehtsast 14-karaadisest kullast, mille kujundus on üdini klassikaline: sirge needivarras ja üks kinnituskuul ülemises otsas. Ühesõnaga, väga kena ehe, mis on korraga diskreetne kui ka igaveselt trendikas.
Labret neete saab kanda paljudes erinevates kehaosades, kuid nad sobivad ideaalselt huuleneedistustele nagu näiteks Monroe, mis jäljendab Marilyni kuulsat sünnimärki.
Labret neet on parimaks valikuks tragus ja helix needistuse jaoks. Samas neid saab kanda ükskõik, mis kehaosas senikaua, kuni ehte mõõdud sobivad kokku augu suurusega. Sa saad hankida endale selle labret needi kahes erinevas needivarda läbimõõdus ja pikkuses, samuti erinevas suuruses kuulidega. Vali endale just need parameetrid, mis sobivad kokku sinu needistusega üleval. Samal ajal sa saad valida, kas sa tahad ehet kollases või valges 14-karaadises kullas.
Telli endale see klassikaline 14-karaadisest kullast ehe, et ennast - või oma armastatut - poputada!
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast labret neet
SKULabret-3
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpLabret
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Alumine labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast labret neet
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast labret neet