25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast ninaneet kuulikesega

25,90 €
Laos

Kui su unelmate ehe peab olema minimalistlik, kaunis ja stiilne, siis see puhtast 14-karaadisest kullast ning kuulikesega kaunistatud ninaneet on kohe kindlasti sulle mõeldud. Sa saad vabalt valida täiesti ümmarguse ning poolkera kujuga kuulide vahel, mis hakkavad su ninasõõrme väliskülge kaunistama. Kuulil on iseenesest väga lihtne disain, millel on samas väga tugev ning peaaegu universaalne sümbolism. Kera võib tähendada täiuslikkust, lõpmatust, elu ringi või Emakest Maad.
Siit sa saad võimaluse valida kas terve või pooliku kera kahes värvis: kas metaljalt särav 14-karaadine valge kuld või klassikaline 14-karaadine kollane kuld. Ehe on struktuurilt kujundatud nii, et selle varda keskel on murdekoht, tänu millele ta püsib ilusti paigal olles surutud vastu ninasõõrme sisemist poolt - tänu sellele ei tasu karta torkivaid või ebamugavaid tunnetusi.
Kui sa armastad minimalistlike disaine, milles on peidus hiiglaslik sümbolism, siis sulle kindlasti meeldivad meie teised sama tüüpi ehted: 14-karaadisest kullast ninaneet lõpmatuse sümboliga, mis on saadaval nii valges kui ka kollases kullas. 
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast ninaneet kuulikesega
SKUNose-142
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
TüüpL-kujuline ninaneet
AsetusNinasõõr
Pikkus6 mm.
Kuuli suurus rõngale2 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast ninaneet kuulikesega
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast ninaneet kuulikesega