Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadisest kullast ninaneet kuulikesega

SKU: Nose-142

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: L-kujuline ninaneet

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 6 mm.

Kuuli suurus: 2 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Kui su unelmate ehe peab olema minimalistlik, kaunis ja stiilne, siis see puhtast 14-karaadisest kullast ning kuulikesega kaunistatud ninaneet on kohe kindlasti sulle mõeldud. Sa saad vabalt valida täiesti ümmarguse ning poolkera kujuga kuulide vahel, mis hakkavad su ninasõõrme väliskülge kaunistama. Kuulil on iseenesest väga lihtne disain, millel on samas väga tugev ning peaaegu universaalne sümbolism. Kera võib tähendada täiuslikkust, lõpmatust, elu ringi või Emakest Maad.
Siit sa saad võimaluse valida kas terve või pooliku kera kahes värvis: kas metaljalt särav 14-karaadine valge kuld või klassikaline 14-karaadine kollane kuld. Ehe on struktuurilt kujundatud nii, et selle varda keskel on murdekoht, tänu millele ta püsib ilusti paigal olles surutud vastu ninasõõrme sisemist poolt - tänu sellele ei tasu karta torkivaid või ebamugavaid tunnetusi.
Kui sa armastad minimalistlike disaine, milles on peidus hiiglaslik sümbolism, siis sulle kindlasti meeldivad meie teised sama tüüpi ehted: 14-karaadisest kullast ninaneet lõpmatuse sümboliga, mis on saadaval nii valges kui ka kollases kullas. 

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!