Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Filigraanse motiiviga kivikestega kaunistatud nibuneet

SKU: Nipple-71

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Nibuneet

Asetus: Nibu

Pikkus: 14 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kas toode on liimitud? : Ja

Kõrgus: 16 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Filigraan

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, ripats on

Kirjeldus
Nibuneedid on tavaliselt seda tüüpi ehted, mida näed ainult sina ja sinu armastatu. Kui juba tuli aeg tutvustada oma kallimale sinu väikest sõpra, siis sa võid seda sama hästi teha ka stiilselt. Siin lehel olev detailirohke ehe võib sind selles ettevõtmises tõsiselt aidata.
Ehe meenutab peentest traatidest heegeldatud pitsi, mis ripub  poolkaares kahe needivarda otsa vahel. Needivarda pikkuseks on 16mm, kuid oma ülesehituse tõttu on nibu jaoks mõeldud osa vaid 14mm pikk.
Poolkaare keskel on kaks kivikest, mille värvi sa saad ise valida. Üleval olev kivike on veidi suurem kui alumine, kuid kõik koos nad annavad ehtele naiselikku elegantsi.
Nibuneet on saadaval kolmes erinevas värvis, millest kaks kullakarva mudelit on olemas ainult värvitult klaaride kivikestega. Samas, kui sa valid metaljalt särava mudeli, siis selle puhul on võimalik valida 4 erineva kivikese värvi vahel - viimane on sinu temperamendi ja stiili otsustada.
Siin olev ehe on müügis vaid individuaalselt (1tk), seega, kui sa oled üks neist õnneseentest, kellel on mõlemad nibud augustatud, siis telli kaks ehet. Vastasel juhul potsatab sinu postkasti vaid üks nibuehe.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!