SUVE SOODUSMÜÜK

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Nibuneet kivikestega-22%

5,38 € Alates 6,90 € -22%
Laos

Roheline, lilla, must, kuldne või sootuks mitmevärviline - need on vaid mõned supervingetest värvidest, milles see kaunis nibuneet saadaval on. Siit sa saad minimalistlikute kuulidega needivarda, mis on olemas arvukates värvides ning on kindel lisama vürtsi sinu nibu needistusele.
Võib olla sul on tuju end veidi poputada? Siis eksklusiivne kuldset värvi mudel on sinu uus parim sõber. Või ehk tahad sa proovida julgelt musta ehet enda needistuses? Loomulikult võib olla ka nii, et sulle lihtsalt meeldib erinevate värvidega mängida ning seetõttu leiad end igatsemas ühte või teist meil olevatest kaunitest värvivalikutest. Selle needi puhul on pea võimatu otsustada, millist värvi mudel on kõige ilusam, seega sa võid sellisest raskest ülesandest sootuks loobuda ning tellida endale mitmevärviline mudel, milles on koos tükike kõikidest mudelitest.
Ehe on varustatud 6mm suuruse kinnituskuuliga mõlemast otsast. Tavaliselt on kuulid diskreetsed, kuid mitte selle ehte puhul, oh ei! Need kaunitarid on tähelepanu jaoks sündinud! Lisaks sellele, et nad on needivardaga samat värvi, nad on samuti varustatud ühe kauni klaari kivikesega. Kivid on ümmargused ning on faasitud, mille tõttu nad püüavad ning peegeldavad valgust, mis iganes nurga alt see neile peale ei langeks.
Detailid
NimiNibuneet kivikestega
SKUNipple-52
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpNibuneet
AsetusNibu
Pikkus14 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus rõngale6 mm.
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kogupikkus26 mm.
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Nibuneet kivikestega
Sinu hinnang
Nibuneet kivikestega