100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Nibuneet kivikestega

SKU: Nipple-52

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Nibuneet

Asetus: Nibu

Pikkus: 14 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 6 mm.

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kogupikkus: 26 mm.

Kirjeldus
Roheline, lilla, must, kuldne või sootuks mitmevärviline - need on vaid mõned supervingetest värvidest, milles see kaunis nibuneet saadaval on. Siit sa saad minimalistlikute kuulidega needivarda, mis on olemas arvukates värvides ning on kindel lisama vürtsi sinu nibu needistusele.
Võib olla sul on tuju end veidi poputada? Siis eksklusiivne kuldset värvi mudel on sinu uus parim sõber. Või ehk tahad sa proovida julgelt musta ehet enda needistuses? Loomulikult võib olla ka nii, et sulle lihtsalt meeldib erinevate värvidega mängida ning seetõttu leiad end igatsemas ühte või teist meil olevatest kaunitest värvivalikutest. Selle needi puhul on pea võimatu otsustada, millist värvi mudel on kõige ilusam, seega sa võid sellisest raskest ülesandest sootuks loobuda ning tellida endale mitmevärviline mudel, milles on koos tükike kõikidest mudelitest.
Ehe on varustatud 6mm suuruse kinnituskuuliga mõlemast otsast. Tavaliselt on kuulid diskreetsed, kuid mitte selle ehte puhul, oh ei! Need kaunitarid on tähelepanu jaoks sündinud! Lisaks sellele, et nad on needivardaga samat värvi, nad on samuti varustatud ühe kauni klaari kivikesega. Kivid on ümmargused ning on faasitud, mille tõttu nad püüavad ning peegeldavad valgust, mis iganes nurga alt see neile peale ei langeks.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!