CYBER MONDAY

30% ALL MEIE 300 ENIMMÜÜNUD NEETI

9h 23m 54s

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Filigraansete südametega kaunistatud nibukilp

SKU: Nipple-80

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Nibukilp

Asetus: Nibu

Pikkus: 19 mm.

Rõnga diameeter: 14 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 5 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Filigraanne süda

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
See on just kui krooni pähe panemine, kui sa otsustad oma nibu poputada sellise luksusliku nibukilbi kandmisega. Siin olev ehe on kaunilt sümmeetriline ning sellel elegantsel disainil on hulgaliselt vapustavaid motiive, mis üksteisega risti on.
Ehte keskel on kaunis kuuetipuline täevatäht, mis samal ajal loob südametest koosneva mustri enda välisküljel. Aga disaini julgus ei jää siia pidama. Südamete ümarad otsad näevad välja nagu armsad roosiõied, mis on üksteisele nii lähedal, et ehte välimine äär näeb välja nagu tõeline roosipärg. Selle ehte puhul on näha, kuidas üks muster areneb teiseks, luues düünaamilise ning pidevalt evolutsioneeriva mustri. Täpselt nagu väike maailma areng, mis on elegantselt sinu nibukilbile üle kantud.
Needivarras, mis läbi sinu nibu läheb, on 19mm pikk, aga kuna see läbib kahest otsast tähte, siis nibu jaoks mõeldud ruum on vaid 14mm pikk. Nibu jaoks on mõeldud ümmargune ava tähekese keskel. Just seal saab sinu rinnanibu tunda end kui tõeline kunninganna, olles ümbritsetud tähest, südamekestest ning roosiõitest.
Sa saad vabalt valida mitme erineva värvi vahel: metaljalt särav, kullakarva või punase kulla värvi. Mis iganes värvi mudeli sa ka ei valiks, see ehe on esmaklassiliseks enda poputamiseks mõeldud. Oleme ausad, sinu nibu needistus väärib vaid parimat.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!