25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Südamekujunditega nibuneet kivikestega

10,90 €
Laos

Siin oleval nibuneedil on 16mm pikk needivarras, aga südant meenitava kuju tõttu jääb osa sellest vardast 1mm paksuse kaunistuse sisse. Seega, nibu jaoks jäetud vaba ruum vardal on umbes 14mm. Üldisemalt öeldes, see ehe on mõeldud naistele, kellel on väiksed nibud, kuna needivarda ja kaunsituse alumise osa vahel on vaid 4mm.
Samas, kui see ehe on leidnud endale õige perenaise ning seadnud ennast oma seaduslikule kohale sisse, siis tõenäoliselt pole olemas maailmas kaunimat ehet, kui see südamekest meenutavate keerdudega nibuneet. Süda on ülevalt avatud ning selle otsad on kergelt suunatud südame sisemuse poole. Kui sa mööda südame äärt allapoole liigud, siis kohtas sa mõlemal poolel kahte väikset klaari kivikest, mis on seltsi tegemas veel kahele südamekesele. Suure südame alumise otsa küljes on kivi, millest allapoole ripub keti otsas veelgi suurem kivike. Viimane ripatsina olev kivi on piisakujuline.
Needivarras on kirurgilisest terasest ning süda ise on erinevate pealiskatetega kaetud messing. Tänu sellele sa saad valida erinevate ehte värvide vahel. Meil on olemas n.ö. tavaline säravalt metaljas mudel. Samas, kui sa tahaks veidi värvi juurde, siis me soovitame valida kullakarva või, veidi haruldasema, punase kulla värvi ehet.
Detailid
NimiSüdamekujunditega nibuneet kivikestega
SKUNipple-85
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpNibukilp
AsetusNibu
Pikkus14 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus5 mm.
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Südamekujunditega nibuneet kivikestega
Sinu hinnang
Südamekujunditega nibuneet kivikestega