Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Südamekujunditega nibuneet kivikestega

SKU: Nipple-85

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Nibukilp

Asetus: Nibu

Pikkus: 14 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kas toode on liimitud? : Ja

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Süda

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Siin oleval nibuneedil on 16mm pikk needivarras, aga südant meenitava kuju tõttu jääb osa sellest vardast 1mm paksuse kaunistuse sisse. Seega, nibu jaoks jäetud vaba ruum vardal on umbes 14mm. Üldisemalt öeldes, see ehe on mõeldud naistele, kellel on väiksed nibud, kuna needivarda ja kaunsituse alumise osa vahel on vaid 4mm.
Samas, kui see ehe on leidnud endale õige perenaise ning seadnud ennast oma seaduslikule kohale sisse, siis tõenäoliselt pole olemas maailmas kaunimat ehet, kui see südamekest meenutavate keerdudega nibuneet. Süda on ülevalt avatud ning selle otsad on kergelt suunatud südame sisemuse poole. Kui sa mööda südame äärt allapoole liigud, siis kohtas sa mõlemal poolel kahte väikset klaari kivikest, mis on seltsi tegemas veel kahele südamekesele. Suure südame alumise otsa küljes on kivi, millest allapoole ripub keti otsas veelgi suurem kivike. Viimane ripatsina olev kivi on piisakujuline.
Needivarras on kirurgilisest terasest ning süda ise on erinevate pealiskatetega kaetud messing. Tänu sellele sa saad valida erinevate ehte värvide vahel. Meil on olemas n.ö. tavaline säravalt metaljas mudel. Samas, kui sa tahaks veidi värvi juurde, siis me soovitame valida kullakarva või, veidi haruldasema, punase kulla värvi ehet.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!