Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Karp neetide hoiustamiseks

SKU: Box

Tüüp: Vahend

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Kui sul on palju neete, mis on tavaliselt igal pool laiali sahtlis või vannitoas, siis loe tähelepanelikult. Neediehetele see eriti ei meeldi, kuna nad võivad nii kahjustada ja kriimustada saada. Seega tasub neete hoida ehtekarbis.
Alternatiivina, sa võid neid hoida ka väikses hoiukarbis nagu see, mida sa siin lehel näed. Sellise karbiga on lihtne saada ülevaadet juba olemasolevatest ehetest ning vajadusel neid kiiresti vahetada ja turvaliselt hoiustada.
Hoiukarbi suurused on järgmised: 13cm lai, 6.5cm sügav ja 2cm kõrge. Sellel on 10 väikest konteinerit, mille suuruseks on umbes 3 x 2.5cm. Samas sa võid konteinerite vahelisi seinu ära võtta, et luua pikemad avad - maksimaalselt sa saad luua konteineri, mis on umbes 13cm pikk. Teisisõnu, sa saad ise otsustada selle üle, mis suuruses konteinerid karbi sees tulevad vastavalt sinu ehetest tulenevatest vajadustest. 
Hoiukarp on valmistatud kergelt läbipaistvast plastikust ning on varustatud värvitud lukustamismehhanismiga, mis hoiab karbi kaant kindlalt paigal.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!