25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Karp neetide hoiustamiseks

6,90 €
Laos

Kui sul on palju neete, mis on tavaliselt igal pool laiali sahtlis või vannitoas, siis loe tähelepanelikult. Neediehetele see eriti ei meeldi, kuna nad võivad nii kahjustada ja kriimustada saada. Seega tasub neete hoida ehtekarbis.
Alternatiivina, sa võid neid hoida ka väikses hoiukarbis nagu see, mida sa siin lehel näed. Sellise karbiga on lihtne saada ülevaadet juba olemasolevatest ehetest ning vajadusel neid kiiresti vahetada ja turvaliselt hoiustada.
Hoiukarbi suurused on järgmised: 13cm lai, 6.5cm sügav ja 2cm kõrge. Sellel on 10 väikest konteinerit, mille suuruseks on umbes 3 x 2.5cm. Samas sa võid konteinerite vahelisi seinu ära võtta, et luua pikemad avad - maksimaalselt sa saad luua konteineri, mis on umbes 13cm pikk. Teisisõnu, sa saad ise otsustada selle üle, mis suuruses konteinerid karbi sees tulevad vastavalt sinu ehetest tulenevatest vajadustest. 
Hoiukarp on valmistatud kergelt läbipaistvast plastikust ning on varustatud värvitud lukustamismehhanismiga, mis hoiab karbi kaant kindlalt paigal.
Detailid
NimiKarp neetide hoiustamiseks
SKUBox
TüüpVahend
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Karp neetide hoiustamiseks
Sinu hinnang
Karp neetide hoiustamiseks