-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kivikestega kaunistatud lehtedega kõrva mansett

SKU: Fake-150

Kinnituse liik: Klõpsuga

Tüüp: Kõrva mansett

Rõnga diameeter: 10 mm.

Materjal: Messing

Kas toode on liimitud? : Ja

Kõrgus: 23 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Leht

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Kui sa igatsed kaunist kõrvaehet, mis muudab sind iga peo staariks, siis sa ei pea enam piinlema! See armas kõrva mansett on lausa säramise definitsiooniks, kuna see on kaunistatud paljude kaunite kivikestega ehte peentel lehtedel.
Kõrva mansetti võib kanda ilma igasuguste needistusteta, kuna nad lihtsalt klambrina surutakse kõrvalesta ümber. See on superlihtne ja valutu, seda eriti võrreldes pärisaugu tegemisega. Kõrva mansett on heaks alguseks, kui sa ei ole kindel, kas sa soovid kõrvaneedistust või mitte. Nii sa saad testida needi kandmist enne, kui sa lõpliku otsuse teed.
See kõrva mansett on oma kujunduse poolest eriti elegantne ning on saadaval kolmes erinevas variandis.  Sa saad valida kas tavalise metalja või, vastupidi, kullakarva ehte, mis on kaunistatud värvitult klaaride kivikestega. Sa võid valida ka veidi rohkem viimistletud võltsneedi, milleks on metalja struktuuriga, kuid virmaliste efektiga kivikestega ehe. See on kivi, mis peegeldab kõiki vikerkaare värve, kui valguskiir seda puudutab. See loob fantastilise värvide mängu, kui ehe on liikumises valguse käes.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!