-50%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Name: Kuulikujuline kivikestega kaetud dermal anchor kinnitus

SKU: Dermal-19

Needivarda läbimõõt: 1,2 mm (See sobib dermalitele suuruses 1,6 mm)

Tüüp: Dermal pealne

Asetus: Anti-kulm, Bindi, Butterfly, Põsk, Christina/Venus, Dekoltee, Dermal, Puusad, Horisontaalne labret, Rinnak, Surface-tragus

Materjal: Akrüül

Ühikute arv: 1 tk

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus

Nüüd sa saad hankida endale ehte, mis on täidetud säravate kivikestega nii tihedalt, et kivide vahel pole õhuruumi nähagi! Kohe kindlasti on see tõeliseks pilgupüüdjaks. Dermal kaunistusteks on tavaliselt väiksed pärlid, seega, kui sa tahad ennast ehtida millegagi silmatorkavaga, siis see ehe on just sinu jaoks mõeldud.
Dermal on saadaval mitmes erinevates suurustes: kas 4mm või 5mm suurse diameetriga kuul, seega sa võid valida, kui palju tähelepanu sa tahad endale tõmmata.
Ehe koosneb väiksest ümmargusest tihedalt kividega kaetud kuulist, millele on hiljem lisatud pealiskate. Seega rohked väiksed kivikesed on kindlalt kuuli külge kinnitatud.
Meil on olemas lai värvide valik, seega sa võid valida oma lemmiku üleval olevast menüüst. Kui sa otsid pigem neutraalsemat ehet, siis valge, must ja virmaliste efektiga mudelid on eriti head, kuna klassikalise ilmega ehe ei saa kunagi aia taha minna. Aga kui sa soovid dermal kaunistust, millel on veidi rohkem krutskit juures, siis kohe kindlasti vali värskendavalt ereda värviga kuuli meie laiast valikust.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!