25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Kuulikujulise opaaliga dermal anchor

13,90 €
Laos

Telli endale dermal top ehe, mis kindlasti püüab pilke tänu väga kaunile ümmargusele opaalile, mis on saadaval mitmes väga ilusas värvivalikus. Nagu sai juba ka mainitud, on opaali kivike täiesti ümmargune kera, seega sa võid seda kanda riiete all, kartmata, et see jääb kuhugi kinni.
Sa võid saada selle lihtsa, kuid viimistletud dermal top kuuli neljas erinevas värvis: valge, roosa, sinine või roheline. Lisaks sellele, et iga kivikese variant on ilmselgelt visuaalselt teisest erinev, igal opaalil on oma unikaalne tähendus.
Usutakse, et roheline opaal, näiteks, varustab inimest uuendatud energiaga ning samuti ka tugevdab immuunsust. Sinine opaal on, vastupidiselt, emotsionaalselt lohutav ning tugevdab julgustunnet. Roosa opaal on kivi vaimne variant, mis aitab nii meditatsiooni kui ka une ajal paraneda. Valge opaal on mõnes mõttes roosaga sarnane, kuid selle iseloomujooneks on see, et ta loob positiivseid vibratsioone ning head sisemist tasakaalu. 
Kõik neli kivikest on nii iluga kui ka, nagu paljud usuvad, unikaalsete omadustega varustatud. Seega, valik on täiel määral sinu teha vastavalt oma isiklikele vajadustele ning maitsele.
Detailid
NimiKuulikujulise opaaliga dermal anchor
SKUDermal-30
Needivarda läbimõõt1,2 mm (See sobib dermalitele suuruses 1,6 mm)
TüüpDermal pealne
AsetusAnti-kulm, Surface-tragus, Bindi, Horisontaalne labret, Põsk, Butterfly, Rinnak, Dekoltee, Puusad, Christina/Venus
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus rõngale4 mm.
Kivi tüüpSünteetiline opaal
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kuulikujulise opaaliga dermal anchor
Sinu hinnang
Kuulikujulise opaaliga dermal anchor