-50%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kuulikujulise opaaliga dermal anchor

SKU: Dermal-30

Needivarda läbimõõt: 1,2 mm (See sobib dermalitele suuruses 1,6 mm)

Tüüp: Dermal pealne

Asetus: Anti-kulm, Bindi, Butterfly, Põsk, Christina/Venus, Dekoltee, Dermal, Puusad, Horisontaalne labret, Rinnak, Surface-tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 4 mm.

Kivi tüüp: Sünteetiline opaal

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus

Telli endale dermal top ehe, mis kindlasti püüab pilke tänu väga kaunile ümmargusele opaalile, mis on saadaval mitmes väga ilusas värvivalikus. Nagu sai juba ka mainitud, on opaali kivike täiesti ümmargune kera, seega sa võid seda kanda riiete all, kartmata, et see jääb kuhugi kinni.
Sa võid saada selle lihtsa, kuid viimistletud dermal top kuuli neljas erinevas värvis: valge, roosa, sinine või roheline. Lisaks sellele, et iga kivikese variant on ilmselgelt visuaalselt teisest erinev, igal opaalil on oma unikaalne tähendus.
Usutakse, et roheline opaal, näiteks, varustab inimest uuendatud energiaga ning samuti ka tugevdab immuunsust. Sinine opaal on, vastupidiselt, emotsionaalselt lohutav ning tugevdab julgustunnet. Roosa opaal on kivi vaimne variant, mis aitab nii meditatsiooni kui ka une ajal paraneda. Valge opaal on mõnes mõttes roosaga sarnane, kuid selle iseloomujooneks on see, et ta loob positiivseid vibratsioone ning head sisemist tasakaalu. 
Kõik neli kivikest on nii iluga kui ka, nagu paljud usuvad, unikaalsete omadustega varustatud. Seega, valik on täiel määral sinu teha vastavalt oma isiklikele vajadustele ning maitsele.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!