25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Lihtne 14-karaadisest kullast lõputu keerudisainiga rõngas

45,00 €
Laos

Kas sa otsid uut ehet, kuid ei taha teha kompromisse kvaliteedi osas? Sel juhul on see otsteta keerudisainiga rõngas just sinu jaoks mõeldud.
See ümmargune rõngas on toodetud 14-karaadisest kullast, seega sa võid kindel olla, et su ehe ei hakka kunagi roostetama või, et see ei kaota värvi kontakteerudes su nahaga.
Sellel rõngal on ümarjad otsad, kaunis keeruga muster ning, kõige tähtsam, vapustav sära, mis on nii omane kullale kui materjalile. Sa saad valida, millise kuldse mudeli sa tellid, seega sul on võimalus hankida just see ehe, mis kõige paremini sobib kokku sinu soovide ja nahatooniga.
Rõngas avatakse ja suletakse väga lihtsalt viisil: sa keerad rõnga otsad eri suunas, et tekiks spiraali meenutav kuju. Seda loomulikult ilma fanatismita, kuid mingil määral jõudu kasutades. Taoline kerge avamise ja sulgemise viis tagab lihtsa ehte auku sisestamise, isegi siis, kui sul ei ole neetide osas palju kogemust.
Detailid
NimiLihtne 14-karaadisest kullast lõputu keerudisainiga rõngas
SKURing-112
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Clitoris hood
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Lihtne 14-karaadisest kullast lõputu keerudisainiga rõngas
Sinu hinnang
Lihtne 14-karaadisest kullast lõputu keerudisainiga rõngas