Kuni 25% alla enimmüüdud needid

25% soodsamalt kõrvaehted

OSTA 2, MAKSA 1 EEST

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Merekõrvkarbi toonides kiviga ja lillepitsiga plug

9,90 €
Laos

Kas need kaunid värvid püüdsid sinu pilgu? See plug on toodetud kirurgilisest terasest, sel ajal kui lille kujuline kaunistus on messingist. Lille õied on kergelt augustatud, mille tõttu sa võid teatud kohtades neist läbi vaadata. Lillekese keskel on merikõrva kest (abalone shell). Merikõrv on üks merikarbi liikidest, mille kest on kaunilt pärlmuttrine. Samal põhjusel tihti kasutatakse merikõrva ehete tootmisel.
Täna pealiskattele on lillele antud veidi antiikjas väljanägemine. Katet võib nimetada antiikhõbedaks: see on siis, kui ehtel on näha tumedamaid oksüdeerimise märke, mis loovadki vananenud ilme. Plug ise, nagu sai juba ka mainitud, on kirurgilisest terasest ning on tüübi poolest nii nimetatud topelt ääristatud plug - see tähendab, et selle ääred ulatuvad veidi ettepoole, tänu millele ehe ei kuku kõrvast välja. Tänu sellele ei ole plug varustatud ei sisekeermega ega ka O-kujuliste fiksaatorrõngastega, mis muidu hoiaks seda paigal.
Plug, mille lille kaunistab merikõrva kest, on saadaval mitmes erinevas suuruses - mida suurem on ehte diameeter, seda enam on lilleõit näha. Siin peab samuti mainima ka seda, et merikõrva kest on orgaaniline materjal, seega ei ole kaks plug-i kunagi 100% identsed. Loomulikult ülejäänud ehe on teistega samasugune, kui sa peaks kaks tükki tellima.
Detailid
NimiMerekõrvkarbi toonides kiviga ja lillepitsiga plug
SKUPlug-44
TüüpPlug
MaterjalKirurgiline teras
SügavusVarieerub
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Merekõrvkarbi toonides kiviga ja lillepitsiga plug
Sinu hinnang
Merekõrvkarbi toonides kiviga ja lillepitsiga plug