OSTA ROHKEM, SÄÄSTA ROHKEM

15% alla kui ostad 40€ või rohkema eest

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Merekõrvkarbi toonides kiviga ja lillepitsiga plug

SKU: Plug-44

Tüüp: Plug

Materjal: Kirurgiline teras

Sügavus: Varieerub

Kas toode on liimitud? : Ja

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lill

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Kas need kaunid värvid püüdsid sinu pilgu? See plug on toodetud kirurgilisest terasest, sel ajal kui lille kujuline kaunistus on messingist. Lille õied on kergelt augustatud, mille tõttu sa võid teatud kohtades neist läbi vaadata. Lillekese keskel on merikõrva kest (abalone shell). Merikõrv on üks merikarbi liikidest, mille kest on kaunilt pärlmuttrine. Samal põhjusel tihti kasutatakse merikõrva ehete tootmisel.
Täna pealiskattele on lillele antud veidi antiikjas väljanägemine. Katet võib nimetada antiikhõbedaks: see on siis, kui ehtel on näha tumedamaid oksüdeerimise märke, mis loovadki vananenud ilme. Plug ise, nagu sai juba ka mainitud, on kirurgilisest terasest ning on tüübi poolest nii nimetatud topelt ääristatud plug - see tähendab, et selle ääred ulatuvad veidi ettepoole, tänu millele ehe ei kuku kõrvast välja. Tänu sellele ei ole plug varustatud ei sisekeermega ega ka O-kujuliste fiksaatorrõngastega, mis muidu hoiaks seda paigal.
Plug, mille lille kaunistab merikõrva kest, on saadaval mitmes erinevas suuruses - mida suurem on ehte diameeter, seda enam on lilleõit näha. Siin peab samuti mainima ka seda, et merikõrva kest on orgaaniline materjal, seega ei ole kaks plug-i kunagi 100% identsed. Loomulikult ülejäänud ehe on teistega samasugune, kui sa peaks kaks tükki tellima.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!