OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Kirurgilisest terasest tunnel kaunistatud tree of life motiiviga

9,90 €
Laos

See hämmastavalt kaunis tunnel on tõenäoliselt kõige lahedam tunnel, mida sa ealeski näinud oled. Selle tunneli esiküljel olev Tree of Life motiiv on uskumatult detailne ning on lõigatud ühtsest terase tükist. Puu kujutis on samuti ehitud klaaride kivikestega, mis näevad välja kui rasked puulehed.
Tree of Life, lisaks sellele, et see on uskumatult kaunis, kannab ka tugevat sümboolset tähendust. Tree of Life omab mitut interpretatsiooni. Ühelt poolt Skandinaavia mütoloogias see sümboliseerib puud, mis ühendab taevast ja maad. Vanas Testamendis on see igavese elu allikaks, mille inimkond kaotas, kui Eeva keelatud vilja sõi. Sümboolne tähendus on siiani tugev, vaatamata sellele, et Tree of Life on aastasadu vana kujutis.
Tree of Life on kaunilt ääristatud palmikuga, mis sobib hästi kokku puu enda kujuga. See tunnel on saadaval suuruses alates 6mm kuni 25mm. Mida suurema tunneli sa valid, seda nähtavamad ning selgemad on kujunduse pisidetailid. Kõige väiksemal suurusel, milleks on 6mm, on disainis kasutatud vaid kahte kivikest, sel ajal kui suuremate suuruste puhul on neid neli.
Detailid
NimiKirurgilisest terasest tunnel kaunistatud tree of life motiiviga
SKUTunnel-141
TüüpTunnel
MaterjalKirurgiline teras
Sügavus15 mm.
Kas toode on liimitud? Ja
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kirurgilisest terasest tunnel kaunistatud tree of life motiiviga
Sinu hinnang
Kirurgilisest terasest tunnel kaunistatud tree of life motiiviga