Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Ümar dermal anchor base titaanist

SKU: Dermal-40

Needivarda läbimõõt: 1,2 mm (See sobib dermalitele suuruses 1,6 mm)

Tüüp: Dermal alus

Asetus: Anti-kulm, Bindi, Butterfly, Christina/Venus, Dekoltee, Dermal, Puusad, Horisontaalne labret, Rinnak, Surface-tragus

Materjal: Titaan

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
See dermal ankur (dermal anchor) on suuresti nagu kõik teised - ainus erinevus on see, et selle baas on ümmargune, sel ajal kui tavaliselt nad on piklikud.  See on naha alla paigutamise järel stabiilsem, kuna sellel on olemas n.ö. jalg varda ümber, mis veidi venitab nahka, sel ajal kui tavalised dermal ankrud omavad kõnealust jalga vaid ees ja taga pool. See ankur on toodetud titaanist.
Ümmargusel alumisel kettal on kaks avarust, mille külge saab kude end kinnitada, tänu millele dermali põhi püsib kindlalt naha all. Sa võid tellida ka meie dermal ankru abiriista ning meie dermal augustaja, mis on abiks augu tegemisel. Need kaks tööriista teevad ankru sisestamise lihtsamaks, kuna võib olla üsna keerukas sisestada tillukest asja naha alla.
Dermal põhja (dermal base) on võimalik tellida kolmes erinevas pikkuses: 2mm, 2.5mm ja 3mm. Tänu sellele, see on väga mitmekülgne asi, kuna see võimaldab teha dermal neeti ükskõik, mis kehaosasse.
Kõik meie dermal top ehted, mida sa võid leida meie veebipoes dermal kategoorias, sobivad kõikide nende ankrutega kokku. 

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!