Kuni 25% alla enimmüüdud needid

25% soodsamalt kõrvaehted

OSTA 2, MAKSA 1 EEST

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Ümar dermal anchor base titaanist

12,90 €
Laos

See dermal ankur (dermal anchor) on suuresti nagu kõik teised - ainus erinevus on see, et selle baas on ümmargune, sel ajal kui tavaliselt nad on piklikud.  See on naha alla paigutamise järel stabiilsem, kuna sellel on olemas n.ö. jalg varda ümber, mis veidi venitab nahka, sel ajal kui tavalised dermal ankrud omavad kõnealust jalga vaid ees ja taga pool. See ankur on toodetud titaanist.
Ümmargusel alumisel kettal on kaks avarust, mille külge saab kude end kinnitada, tänu millele dermali põhi püsib kindlalt naha all. Sa võid tellida ka meie dermal ankru abiriista ning meie dermal augustaja, mis on abiks augu tegemisel. Need kaks tööriista teevad ankru sisestamise lihtsamaks, kuna võib olla üsna keerukas sisestada tillukest asja naha alla.
Dermal põhja (dermal base) on võimalik tellida kolmes erinevas pikkuses: 2mm, 2.5mm ja 3mm. Tänu sellele, see on väga mitmekülgne asi, kuna see võimaldab teha dermal neeti ükskõik, mis kehaosasse.
Kõik meie dermal top ehted, mida sa võid leida meie veebipoes dermal kategoorias, sobivad kõikide nende ankrutega kokku. 
Detailid
NimiÜmar dermal anchor base titaanist
SKUDermal-40
Needivarda läbimõõt1,2 mm (See sobib dermalitele suuruses 1,6 mm)
TüüpDermal alus
AsetusAnti-kulm, Surface-tragus, Bindi, Horisontaalne labret, Butterfly, Rinnak, Dekoltee, Puusad, Christina/Venus
MaterjalTitaan
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Ümar dermal anchor base titaanist
Sinu hinnang
Ümar dermal anchor base titaanist