25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Palmilehe ripatsiga nabaneet

16,90 €
Laos

Tegu on kauni ja elegantse nabaehtega, mille ripatsiks on lehtedega oks - need lehekesed saavad vabalt liikuda, kuna iga lehtede kogum on kinnitatud oksa külge rõngaga. Kõik lehekesed on kaunilt ehitud pisikeste klaaride kividega. Kokku on needil üle 50 särava kivikese, mis annavad ehtele vapustava sädeluse - seda eriti, kui ripats on dünaamikas, jäljendades sinu keha liikumist.
Lehekeste kogum on saadaval kolmes erinevas värvis, kus iga värvivalik laieneb tervele ehtele. Mis iganes värvi sa ka ei valiks, needil olevad kivikesed jäävad alati värvitult klaariks. Erinevad mudeli värvid suhtestuvad erinevalt värvitute kivikestega. Metalja ehte puhul jäävad kivid diskreetseks, sulades taustaga kokku. Seega, kui sa soovid pilgupüüdjast nabaneeti, vali mudeli, mille värviks on kas kollane kuld või punane kuld. Neil paistavad kivikesed eriti hästi välja.
Lõppude lõpuks, see palmilehtedega kaunistatud nabaneet on ülimalt ilus ja detailne ehe, mis paikneb nii kvaliteedi kui ka hinna poolest skaala tipus. Kui sa soovid seda ehet hankida, palun ole lehtede kogumikude juures olevate rõngastega ettevaatlik, kuna nad ei kannata riietesse või püksilukku kinni jäämist.
Detailid
NimiPalmilehe ripatsiga nabaneet
SKUBelly-243
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpRipatsiga nabaneet
AsetusNaba
Pikkus10 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus5 mm.
Alumine kuul7 mm.
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kogupikkus63 mm.
Rippuva ehte pikkus43 mm.
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Palmilehe ripatsiga nabaneet
Sinu hinnang
Palmilehe ripatsiga nabaneet