25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Rippuv tähekese kujuline puidust neet

Laost otsas
Kui sul on kavas enda venituse poputamine, siis rippuvad needid on tõeliselt hea valik. Siit sa võid endale saada orgaanilise, kordumatu ning unikaalse rippuva needi, mis on tervenisti toodetud tumedamast puidust, mis näeb võrratult kena välja ning laseb samal ajal su venitusel hingata - nagu kõik puidust ehted teevad. Viimane on suureks eeliseks ning parim asi, mida sa võid enda naha jaoks teha, kui sa kannad neete või muid venitustele mõelduid ehteid.
Rippuv neet on kujundatud pooleldi robustse ning kena disainiga tähekeseks, millel on hea paksus ning tugevad tipud. Poolik täheke n.ö. keerdub sinu kõrva esiküljel, luues mulje nagu oleks su kõrvas terve täht, kui sellele otse peale vaadata. Kohe, kui sa oma pea pöörad, siis on näha, et täheke ei ulatu su kõrva taha.
See rippuv ehe on olemas seitsmes erinevas suuruses vahemikus 2.5mm kuni 10mm diameetris. Juhul, kui sa tellid mitu ehet, siis pane tähele, et värvitoon võib veidi varieeruda erinevate mudelite puhul. See tuleneb sellest, et puit on orgaaniline materjal, mis - mingil põhjusel - ei ole kunagi tervenisti ühtlane.
Detailid
NimiRippuv tähekese kujuline puidust neet
SKUTaper-41
TüüpRippuv neet
MaterjalPuit
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Rippuv tähekese kujuline puidust neet
Sinu hinnang
Rippuv tähekese kujuline puidust neet