Rõngas traatkinnitusega

Valige suurus

Rõnga diameeter:

8 mm.10 mm.12 mm.

Needivarda läbimõõt:

1.2 mm.2 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Rõngas traatkinnitusega

SKU: Ring-34

Kinnituse liik: Segment

Tüüp: Segmenteeritud rõngasneet

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Conch, Daith, Frenum, Hafada, Helix, Kõrvanibu, Lorum, Alumine labret, Nibu, Ninasõõr, Prints Albert, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Stretching, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Siit sa leiad eriti armsa, omapärase ning põneva kujundusega needirõnga. Selle kinnitus on tehtud vedruga peenikesest traadist, mis on suuresti erinev teistest tüüpilistest rõngastest. Traadist kinnitusega rõngas on saadaval erineva traadi läbimõõduga, seega seda saab kasutada paljudes erinevates needistustes.
Lisaks kõiksugustele näoneedistustele see sobib samuti ka kõrvaneediks, nibuneediks ning mõnedesse intiimaugustustesse. Rõngas on saadaval kolmes diameetri suuruses, tänu millele sul on võimalus hankida ehe, mis sobib su needistusega ideaalselt kokku.
Kui sa oled julge ning eelistad veidi robustse ja eripärase väljanägemisega ehteid, siis see traadist kinnitusega rõngas on just sulle mõeldud. Stiililt see on samal ajal nii minimalistlik, ulakas kui ka lahe - ega rohkem pole võimalik ühelt ehtelt tahta. Telli see rõngas juba täna ning sa saad selle otse oma postkasti meie ülepäevase tarnega.

Arvustused

4.01 hinnangut

  • Rating

    Päris hea rõngas

    Mulle väga meeldib see rõngas, ainuke asi on see et seda on veits raske kinnitada. Kord ei saa ma rõngast kinni ja siis teine kord tahab traadirõngas ära kukkuda enne kui ma rõnga kinni saan :D

    Written by