SUVE SOODUSMÜÜK

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Rõngasneet opaalkivikeste reaga

25,90 €
Laos

Siin lehel olevat rõngast sa saad kanda paljudes erinevates kohtades: huules, ninas, kõrvas või sootuks tragus ning helix needina. Sina valid, kus ja kuidas sa seda ehet kannad, kuid pea meeles, et rõnga mõõdud peavad kokku langema sinu needistuse suurusega ning keha anatoomiaga - selles osas oleme me kõik erinevad. Rõngas on 8mm diameetris ning needivarda läbimõõt on 1.2mm, seega on võimalik seda ehet kanda mitmel erineval viisil.
Rõngas on kirurgilisest terasest ning seda kaunistavad kokku seitse opaalkivi, mis on ehte ühel küljel reas. Kivikesed on sünteetilised, kuid see sugugi ei mõjuta nende välimist ilu. Sa saad valida erinevate värvide vahel, näiteks, on saadaval nii sinised kui ka valged kivikesed. Kõiki värvivalikuid sa võid näha ülal pildi kõrval.
Samas me peame mainima, et sa võid valida mitte ainult kivide värvi, vaid ka ehte struktuuri värvuse. Viimast tänu erinevatele pealiskatetele, millega rõngas on kaetud. Valikus on olemas nii must kui ka kullakarva mudelid. Teisisõnu, sa võid luua ehte, mis on sinu jaoks ideaalne!
Detailid
NimiRõngasneet opaalkivikeste reaga
SKURing-142
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr
Rõnga diameeter8 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kivi tüüpSünteetiline opaal
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Rõngasneet opaalkivikeste reaga
Sinu hinnang
Rõngasneet opaalkivikeste reaga