OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Rõngas fikseeritud opaalkiviga-25%

4,43 € Alates 5,90 € -25%
Laos

Rõngas, mida sa üleval näed, on avatud ning ühe otsa külge on fikseeritud kuul. Kuuliks on tehisopaal, mis tähendab, et see ei ole looduslik kivi. Opaal on toodetud vaigusegust, kuid kui sa seda ei tea, siis vahet teha puhtalt peale vaadates pole võimalik.
Kuna kuul on ühe otsa külge kinnitatud, siis puuduvad sellel ehtel eraldatavad osad. See on seda tüüpi ehete suurim eelis. Samas, sõltuvalt millistes mõõtmetes rõnga sa valid, võib seda ehet olla veidi raske avada ning sulgeda. Mida väiksem on needivarda läbimõõt ja suurem rõnga diameeter - seda lihtsam on rõngast avada. Mõtle sellest pigem nii: mida peenem on terasest traat, seda lihtsam on seda painutada võrreldes näiteks kui raske on painutada münti, millel on paksem läbimõõt. Sama printsiip töötab ka siin.
Sa avad ning sulged rõnga andes talle spiraali kuju. Kui ehe on sel viisil painutatud, siis säilitab see oma elastsuse ning algse kuju, mida ei juhtu, kui kaks otsa üksteisest eemale tirida, tekitades C-tähega sarnanev vorm. Kui sa rõngast sisestad või välja võtad, siis ei ole samuti soovitatav tõmmata kuulist - see on külge keevitatud ning võib ära murduda, kui sa seda suure hooga tirima hakkama.
Pane tähele, et opaali diameeter võib varieeruda sõltuvalt rõnga enda mõõtmetest, mida sa saad ise valida. Kuuli suurus on integreeritud rõnga suurusega, seega, kui rõngas on paksem - on ka kivike suurem.
Detailid
NimiRõngas fikseeritud opaalkiviga
SKURing-119
Kampaania-25%
Kinnituse liikCaptive bead ring
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Naba, Labia, Clitoris hood, Frenum, Hafada, Lorum
MaterjalKirurgiline teras
Kivi tüüpSünteetiline opaal
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Rõngas fikseeritud opaalkiviga
Sinu hinnang
Rõngas fikseeritud opaalkiviga