OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

3 for 2

Rõngas fikseeritud opaalkiviga

Värvus:

Must
Mitmevärviline
Kuld
Hõbe
Punane kuld

Kivi värvus:

Valge
Sinine
Roosa

Valige suurus

Rõnga diameeter:

6 mm.8 mm.10 mm.

Needivarda läbimõõt:

0.8 mm.1 mm.1.2 mm.1.6 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Rõngas fikseeritud opaalkiviga

SKU: Ring-119

Kinnituse liik: Captive bead ring

Tüüp: Sujuv rõngas

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Naba, Clitoris hood, Conch, Daith, Frenum, Hafada, Helix, Labia, Kõrvanibu, Lorum, Alumine labret, Ninasõõr, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Kivi tüüp: Sünteetiline opaal

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Rõngas, mida sa üleval näed, on avatud ning ühe otsa külge on fikseeritud kuul. Kuuliks on tehisopaal, mis tähendab, et see ei ole looduslik kivi. Opaal on toodetud vaigusegust, kuid kui sa seda ei tea, siis vahet teha puhtalt peale vaadates pole võimalik.
Kuna kuul on ühe otsa külge kinnitatud, siis puuduvad sellel ehtel eraldatavad osad. See on seda tüüpi ehete suurim eelis. Samas, sõltuvalt millistes mõõtmetes rõnga sa valid, võib seda ehet olla veidi raske avada ning sulgeda. Mida väiksem on needivarda läbimõõt ja suurem rõnga diameeter - seda lihtsam on rõngast avada. Mõtle sellest pigem nii: mida peenem on terasest traat, seda lihtsam on seda painutada võrreldes näiteks kui raske on painutada münti, millel on paksem läbimõõt. Sama printsiip töötab ka siin.
Sa avad ning sulged rõnga andes talle spiraali kuju. Kui ehe on sel viisil painutatud, siis säilitab see oma elastsuse ning algse kuju, mida ei juhtu, kui kaks otsa üksteisest eemale tirida, tekitades C-tähega sarnanev vorm. Kui sa rõngast sisestad või välja võtad, siis ei ole samuti soovitatav tõmmata kuulist - see on külge keevitatud ning võib ära murduda, kui sa seda suure hooga tirima hakkama.
Pane tähele, et opaali diameeter võib varieeruda sõltuvalt rõnga enda mõõtmetest, mida sa saad ise valida. Kuuli suurus on integreeritud rõnga suurusega, seega, kui rõngas on paksem - on ka kivike suurem.

Arvustused

0

0.006 hinnangut

 • Rating

  0

  Déçue

  Je n'arrive pas à le mettre, la boule est trop petite pour réussir à la visser. Je suis déçue par ce bijou.

  Written by

 • Rating

  0

  Mega

  Ich muss sagen sehr gute Qualität und sieht sehr schön aus. Das einzige ist das man das Piercing zum aufmachen aufschieben muss aber sonst

  Written by

 • Rating

  0

  Søt men

  Den var umulig å få åpnet. Vet ikke om dette er produksjonsfeil. Ba om pengene tilbake som jeg fikk, hyggelig kundeservice:-) Søt var den, syns jeg ikke fikk brukt den

  Written by

 • Rating

  0

  Molto soddisfatta

  È molto carino, ho preso la misura 10mm di diametro per un helix e la pietra è piccola e carina. Il sistema di apertura è comodo.

  Written by

 • Rating

  0

  Lekkert!

  Veldig fin, eneste problemet var jo bare opal kulen. Var ikke like fin som på bildet men er fortsatt fornøyd over blåfargen! Bestiller nok en multifarget neste gang.

  Written by

 • Rating

  0

  happy!

  Commandé en 1mm et 6de diamètre pour un piercing smiley, il y est parfait !

  Written by