25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Sisekeermega labret neet kaunistatud lillega-25%

6,68 € Alates 8,90 € -25%
Laos

Kui sa peaks valima väliskeermega ja sisekeermega ehete vahel, siis me soovitame sisekeermega neete, kuna nad on tavaliselt palju õrnemad sinu needistuse sees olevate kudede vastu. Õnneks sa ei pea seda rasket valikut langetama, kuna me oleme selle teinud sinu eest. Ehe, mida sa siin lehel olevatel piltidel näed on sisekeermega varustatud, mis tähendabm et ülemises otsas olev kaunistus on varustatud tagant väikse kruviga, mis needivarda sisse keeratakse. See tähendab et siis, kui needivarras on juba sinu auku paigutatud, siis ei kontakteeru teravate äärtega keermestatud osa sinu nahaga, mis on suhteliselt tavaline juhtuma, kui sa kannad väliskeermega neete.
See labret neet on saadaval erinevates värvides. Pane tähele, et ainult metalja mudeli puhul on võimalik valida keskel oleva kivikese värvi - muudel puhkudel see jääb punaseks.
Needivarda ja mõnedel kordadel kivi värvi valid sina - muus osas on ehted 100% identsed nii kivikeste arvu, suuruse kui ka pikkuse poolest.
Seda ehet saab kanda erinevates kohtades senikuaua, kuni needi mõõtmed kattuvad augu suurusega. Kanna seda kas oma huules või kõrvas: lihtsalt vali soovitud needivarda läbimõõt üleval olevast rippmenüüst. Kui sa vajad pikemat või lühemat needivarrast, siis neid sa võid samuti saada meie poest -  uuri varuosade kategooriat siin lehel.
Detailid
NimiSisekeermega labret neet kaunistatud lillega
SKULabret-99
Kampaania-25%
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikSisekeermega
TüüpLabret
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Alumine labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
Pikkus8 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus6 mm.
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Sisekeermega labret neet kaunistatud lillega
Sinu hinnang
Sisekeermega labret neet kaunistatud lillega