Laadin...
%

Sisekeermega labret neet ristkülikukujulise kinnitusega

3,12 € Alates 3,90 €
Laos

Ehe, mida sa siin näed, kannab nime labret neet ning seda kantakse huuleneedina. Samas, selle ehte kuju laseb seda kanda ka kõrvas.
Siinoleval ehtel on ristkülikukujuline ülemine ots. Sa saad valida erinevate ristkpliku suuruste vahel: 6mm, 9mm ja 12mm. Kuna huuleneetide puhul tavaliselt kasutatakse ümmargusi kinnituskuule, siis see ehe sobib hästi kõrvaneediks. Samas, otsus on sinu teha - senikaua, kuni labret needi mõõdud sobivad kokku needistuse suurusega sa võid seda kanda kus iganes sa soovid.
Needivarras on sisekeermega varustatud, mis aitab kaitsta needistuse õrnasid kudesid iga kord, kui sa ehet sisse paned või välja võtad, kuna keermestatud osa läheb needivarda sisse. Väliskeermega ehted võivad kriimustada või isegi haavata sinu needistuse sees olevat nahka, kuna keerme ääred on tavaliselt teravad. Õnneks see ei ole nii selle ehte puhul ;)
Tunne end vabalt ning vali just sulle sobiv labret needi pikkus ja värv pildi kõrval olevast rippmenüüst. Tee seda enne, kui asud tellimuse kinnitamise kallale.
Detailid
SKULabret-98
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikSisekeermega
TüüpLabret
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Sisekeermega labret neet ristkülikukujulise kinnitusega
Sinu hinnang
Sisekeermega labret neet ristkülikukujulise kinnitusega