25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Suure kuuli ja sisekeermega rõngas

19,90 €
Laos

Viimane kuum trend suurte neediehete seas. Nüüd sa võid soetada endale suures suuruses rõnga, mis on ülimalt kasutajasõbraliku kuuliga. Selle asemel, et hoida kuul paigas tänu kahele sügavikule kuulis, siit sa saad rõnga, kus on võimalik kuuli ära ning tagasi peale keerata. See päästab sind stressist, kuna suures suuruses rõngaid on üsna raske avada ning sulgeda. Kuuli hoiab rõnga otsas paigal varras tänu sisemiselt keermestatud osale.
Teisisõnu, selle rõnga puhul sa ei pea raiskama raha, et osta rõnga avaja, kuid see on kindlasti hea investeering ja must-have muude ehete puhul, eriti kui tegu on suuremate rõngastega. Rõngal on samtu väike ava kuuli ning rõnga ühe otsa vahel. 
Seda rõngast võib kasutada absoluutselt kõikide aukude puhul, kus mõõtmed seda lubavad, isegi intiimneedina, mille jaoks see on lausa ideaalne. Ainult sinu kujutlusvõime ning rõnga mõõdud on need, kes piire seavad.
Terve ehe on toodetud kirurgilisest terasest, mis on tõeliselt hea ning kauakestev materjal. Sa saad valida rõnga erinevates suurustes ning läbimõõtudega. 
Vali endale sobiv traadi läbimõõt ning rõnga diameeter üleval olevast rippmenüüst ning lisa su uus ehe ostukorvi enne, kui sa tellimuse kinnitamisega edasi lähed. 
Detailid
NimiSuure kuuli ja sisekeermega rõngas
SKURing-78
Kinnituse liikSisekeermega
TüüpKinnise kuuliga rõngas
AsetusSeptum, Prints Albert, Frenum, Hafada, Lorum
MaterjalKirurgiline teras
VärvusHõbe
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Suure kuuli ja sisekeermega rõngas
Sinu hinnang
Suure kuuli ja sisekeermega rõngas