Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
2 for 1

Suure kuuli ja sisekeermega rõngas

Valige suurus

Rõnga diameeter:

13 mm.16 mm.19 mm.

Needivarda läbimõõt:

3 mm.4 mm.5 mm.6 mm.8 mm.10 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Suure kuuli ja sisekeermega rõngas

SKU: Ring-78

Kinnituse liik: Sisekeermega

Tüüp: Kinnise kuuliga rõngas

Asetus: Frenum, Hafada, Lorum, Prints Albert, Septum, Stretching

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Viimane kuum trend suurte neediehete seas. Nüüd sa võid soetada endale suures suuruses rõnga, mis on ülimalt kasutajasõbraliku kuuliga. Selle asemel, et hoida kuul paigas tänu kahele sügavikule kuulis, siit sa saad rõnga, kus on võimalik kuuli ära ning tagasi peale keerata. See päästab sind stressist, kuna suures suuruses rõngaid on üsna raske avada ning sulgeda. Kuuli hoiab rõnga otsas paigal varras tänu sisemiselt keermestatud osale.
Teisisõnu, selle rõnga puhul sa ei pea raiskama raha, et osta rõnga avaja, kuid see on kindlasti hea investeering ja must-have muude ehete puhul, eriti kui tegu on suuremate rõngastega. Rõngal on samtu väike ava kuuli ning rõnga ühe otsa vahel. 
Seda rõngast võib kasutada absoluutselt kõikide aukude puhul, kus mõõtmed seda lubavad, isegi intiimneedina, mille jaoks see on lausa ideaalne. Ainult sinu kujutlusvõime ning rõnga mõõdud on need, kes piire seavad.
Terve ehe on toodetud kirurgilisest terasest, mis on tõeliselt hea ning kauakestev materjal. Sa saad valida rõnga erinevates suurustes ning läbimõõtudega. 
Vali endale sobiv traadi läbimõõt ning rõnga diameeter üleval olevast rippmenüüst ning lisa su uus ehe ostukorvi enne, kui sa tellimuse kinnitamisega edasi lähed. 

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!