-30%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Vārds: Suure kuuliga neet nelinurkse ülesehitusega

SKU: Ring-108

Kinnituse liik: Captive bead ring

Tüüp: Kinnise kuuliga rõngas

Asetus: Frenum, Hafada, Lorum, Prints Albert, Septum, Stretching

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Rõngas on tavaliselt kõigest üks ümmargune needivarras, mille kahte otsa ühendab kuul. See on samuti ka selle needi puhul tõsi, kuid suureks erinevuseks on see, et antud ehtel on ruudu kuju. Kui sa peaks selle lahti lõikama, siis sa näeks, et tegu ei ole ringiga, vaid ruuduga. Selle tõttu on ka veidi raskem selle needivarda läbimõõtu mõõta, kuna ringi puhul on tegu kõigest kahe punkti vahega ringi laiemas kohas, teisisõnu, diameetriga. Seega selle ehte mõõtmed on antud umbes.
Rõngas on saadaval mitmes erinevas suuruses, kus kõige väiksem mudel on 2mm ja kõige suurem 8mm. Materjaliks on kirurgiline teras, mis on loomuse poolt tugev ning kauakestev. Isegi nii tugev, et me soovitame sul osta rõnga avaja, kui seda sul juhuslikult veel olemas ei ole. Kõige pisema, 2mm suuruse mudeli puhul võib olla veidi raske kuul rõnga vahelt välja saada. Või siis meie laoinimesed on vaesed nõrgukesed :)
Rõngas avatakse ja suletakse kasutades kuuli, nagu see juba mainitud sai. Mida suuremad on sinu valitud ehte mõõdud, seda suurem ka kuul. Kuuli külgedes on kaks sügavikku, kuhu rõnga otsad ideaalselt sisse mahuvad. Mõnede mudelite puhul võib kuul esimesel paigutamisel veidi otste vastu hõõruda, kuid senikaua, kuni see on õigesse kohta paigutatud, ei tasu midagi karta.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!