25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Tagasihoidlik dermal anchor retainer

1,90 €
Laos

Kas sul on vaja veidi tagasihoidlikumat dermal neeti või sul on vaja oma needistus üheks päevaks varjata? Sel juhul see needistusehoidja (samuti tuntud kui retainer) on just sinu jaoks mõeldud!
See dermal ankur on 4mm suurune ning on toodetud akrüülist. Tegu on ümmarguse kujuga retainer-iga, mis sobib ideaalselt ükskõik, mis kehaossa, kus on varasemalt dermal needistus olnud.
Sa saad hankida endale selle plaadi kas mustas või läbipaistvas akrüülis. Näiteks, kui sa oled sunnitud oma needistus varjama üheks päevaks ükskõik, mis põhjusel, siis me soovitame tellida läbipaistva mudeli, kuna see ei paista nii tugevalt välja nagu must retainer. See dermal top on heaks valikuks ka nende jaoks, kes soovivad diskreetset ehet igapäevaseks kandmiseks. Seda on ülimalt mugav kanda tema lameda kuju tõttu, kuna pole karta, et see jääb riiete külge kinni. Loomulikult riietesse kinni jäämise risk jääb igati alles, aga seda ei juhtu nii tihti, kui muude ehetega, mis ulatuvad naha pinnast kõrgemale. 
Seda ehet on lihtne juba olemasoleva ankru külge keerata, seega see on tõeline must have kõigi jaoks, kes vajavad veidi diskreetsust kas või üheks päevaks.
Detailid
NimiTagasihoidlik dermal anchor retainer
SKUDermal-36
Needivarda läbimõõt1,2 mm (See sobib dermalitele suuruses 1,6 mm)
TüüpRetainer
AsetusAnti-kulm, Surface-tragus, Bindi, Horisontaalne labret, Põsk, Butterfly, Rinnak, Dekoltee, Puusad, Christina/Venus
MaterjalAkrüül
Kuuli suurus4 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Tagasihoidlik dermal anchor retainer
Sinu hinnang
Tagasihoidlik dermal anchor retainer