OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

3 for 2
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Tähekesekujuline kõrvaneet

SKU: Ear-22

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Kõrvaneet

Asetus: Forward helix, Daith, Helix, Kõrvanibu

Materjal: Kirurgiline teras

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Täht

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus

Tähekese kujulised ehted on alati väga populaarsed. Nüüd on teil võimalik tellida endale kõrvaneet, mis on tähekese kujuline. Muidugi pakume teile ka erinevaid värvilahendusi.

Ehe on valmistatud kirurgilisest terasest, mis on kerge ning turvaline materjal, mida oma neediaugustuses kanda. Ehe on kergesti käsitletav, sest sulgub ja avaneb lihtsalt. Teil tuleb ehte needivarda otsi vaid veidi ette või taha painutada.  Kuid pidage meeles, et ärge painutage ehte neediotsi külgedele, sest nii võib ehe kaotada oma kuju.

Juhime tähelepanu asjaolule, et tähekese kujust olenevalt võib ehte paigaldamine needistusse olla ebamugav, mis on tingitud ehte nurklikust kujust. Seega kui soovite vältida antud ehte paigaldamise protsessi soovitame teile ehteid, mis oleks "klõps kinnituse" stiilis.

Sarnane ehe on saadaval ka südame kujulisena ja just need ehted sobivad suurepäraselt kaunistamaks tragus ja helix augustusi.

Arvustused

0

0.001 hinnangut

  • Rating

    0

    Cool men vass

    Fint litet smycke som passar bra med andra små stjärn-piercings. Dock är ändarna inte som på bilden utan rakt "avskurna", alltså ganska vassa om man ska sätta i dem i en ny piercing. Dessutom var de lite svåra att sätta i eftersom den raka delen är väldigt kort och då måste man vrida smycket för att hitta var den ska. Det gick dock lättare om man guidade smycket med ett annat som redan sitter i, så kan man trycka ut den andra piercingen med stjärn-smycket.

    Written by