25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Värviefektiga kaunistatud kuulidega nabaneet

2,90 €
Laos

Kas sa armastad hullumeelseid värve ning soovid, et sinu ehtel oleks neid nii palju kui võimalik? Sel juhul see vinge värviefektiga nabaneet on kohe kindlasti sinu jaoks loodud - vaevalt, et leidub teine ehe, millel oleks nii palju ilusaid ja erinevaid nabaneete.
See ehe koosneb tavalisest kumerast kirurgilisest terasest needivardast ning kahest kinnituskuulist. Kuid kõik tavaline ja oodatud selle nabaneedi puhul lõppeb just siin, kuna kuulid on absoluutselt omapärased nii värvi kui ka kujunduse poolest. Ehe on saadaval viies erinevas mudelis, millest neljal on must taustavärv - viienda taust on valge. Kõik mudelid olid võrdselt kaetud erinevate värvipritsmetega. Pane tähele, et rippmenüüs on valge taustavärviga mudeli nimeks lihtsalt "Valge", sel ajal kui musta taustavärviga mudelite puhul on nimeks pandud värv, milles on enamus pritsmeid ja täppe. Näiteks "Sinise" mudeli puhul on tegu musta taustaga ehtega, millel on sinised värvipritsmed enamuses.
Sa saad samuti uurida lähemalt meie teist värvipritsmetega ja kivikestega nabaneeti, mis on sarnane ehe - ainsaks erinevuseks on see, et selle alumise kuuli kohal on suur klaar kivike.
Mis iganes mudeli sa ka ei valiks, sa võid olla ühes kindel: tegu on metsiku, julge ja väga omapärase nabaneediga, mis aitab sul erineda hallist massist ning teeb sinu nabast tõelise pilgupüüdja.
Detailid
NimiVärviefektiga kaunistatud kuulidega nabaneet
SKUBelly-246
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpNabaneet
AsetusNaba, Isabella, Fourchette, Clitoris hood
Pikkus10 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus5 mm.
Alumine kuul8 mm.
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, kuulid on
Kogupikkus23 mm.
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Värviefektiga kaunistatud kuulidega nabaneet
Sinu hinnang
Värviefektiga kaunistatud kuulidega nabaneet