25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Akrüülist tunnel kaunistatud kuldse mustriga

5,52 € Alates 6,90 €
Laos

See kaunis mustast akrüülist tunnel on kaunistatud kauni kuldse mustriga selle siseküljel. Enam kenamaks ning blingimaks, kui see armas tunnel siin, minna ei saa. Sellel on samuti kergel kumerjas kuju, et tagada parem istuvus kõrvas.

Kuldne muster on integreeritud materjali endasse, seega ei ole riski, et kivikesed ära tulevad või midagi sinnakanti. See on teisisõnu ehte pinnase osa, mis sädeleb ning, kui valgus selle peale langeb.
 Vali endale ehe suurustes alates 8mm kuni 25mm diameetris. Mida suurem sinu tunnel ning seda kaunistav ehe - seda paremini on näha mustrit, mis tunneli sees on. Seega, meil on siin käsil ehe, mille kohta saab tõesti öelda, et mida suurem, seda parem :-) Just sel põhjusel me ei müü seda tunnelit väiksemates suurustes kui 8mm diameetris, kuna me oleme arvamusel, et see kaunis muster peab olema ikkagi nähtav.
Juhul, kui sa tahad midagi teistsugust, aga et see oleks funky ning sädelustega ja blingiga, siis see must tunnel kuldse mustriga on miskit sinule. Alternatiivina sa võid visata pilk peale meie sädeleva merikarbi mustriga mustale tunnelile, mis on sisuliselt sama mudel, kuid teistsuguse ning värvikirevama mustriga.

Detailid
NimiAkrüülist tunnel kaunistatud kuldse mustriga
SKUTunnel-105
TüüpTunnel
MaterjalAkrüül
SügavusVarieerub
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Akrüülist tunnel kaunistatud kuldse mustriga
Sinu hinnang
Akrüülist tunnel kaunistatud kuldse mustriga