Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-60%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Akrüülist tunnel kaunistatud kuldse mustriga

SKU: Tunnel-105

Tüüp: Tunnel

Asetus: Stretching

Materjal: Akrüül

Sügavus: Varieerub

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kaal

Kirjeldus

See kaunis mustast akrüülist tunnel on kaunistatud kauni kuldse mustriga selle siseküljel. Enam kenamaks ning blingimaks, kui see armas tunnel siin, minna ei saa. Sellel on samuti kergel kumerjas kuju, et tagada parem istuvus kõrvas.

Kuldne muster on integreeritud materjali endasse, seega ei ole riski, et kivikesed ära tulevad või midagi sinnakanti. See on teisisõnu ehte pinnase osa, mis sädeleb ning, kui valgus selle peale langeb.
 Vali endale ehe suurustes alates 8mm kuni 25mm diameetris. Mida suurem sinu tunnel ning seda kaunistav ehe - seda paremini on näha mustrit, mis tunneli sees on. Seega, meil on siin käsil ehe, mille kohta saab tõesti öelda, et mida suurem, seda parem :-) Just sel põhjusel me ei müü seda tunnelit väiksemates suurustes kui 8mm diameetris, kuna me oleme arvamusel, et see kaunis muster peab olema ikkagi nähtav.
Juhul, kui sa tahad midagi teistsugust, aga et see oleks funky ning sädelustega ja blingiga, siis see must tunnel kuldse mustriga on miskit sinule. Alternatiivina sa võid visata pilk peale meie sädeleva merikarbi mustriga mustale tunnelile, mis on sisuliselt sama mudel, kuid teistsuguse ning värvikirevama mustriga.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!