Kuni 25% alla enimmüüdud needid

25% soodsamalt kõrvaehted

OSTA 2, MAKSA 1 EEST

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Koonusneet venitamiseks, saadaval eri värvitoonides

2,90 €
Laos

Kui sa tahad alustada venitamisega, siis need koonusneedid on suurepärane valik.
Mudelid, mille vahel sa saad siin valida, on kõige klassikalisemad koonusneedid tunneli venitamiseks. Venitaja peenem tipp paigaldatakse juba olemasolevasse auku ning mida enam see sellest läbi läheb, seda suuremaks auk venib. Toimemehanism on ülimalt lihtne, kuid juhul, kui soovid oma kõrvaauku turvaliselt venitada, siis sa pead teadma, millega on tegu.
Koonusneeti võib kanda ka ehtena. Pole olemas reeglit, mis ütleb, et kohe, kui auk on piisavalt suureks venitatud sa pead ilmtingimata kandma plug-i või tunnelit. Kui sa soovid oma venitajat kanda ehtena, siis pea meeles, et sa pead selle mõlemalt poolt kinnitama kahe O-kujulise musta rõngaga, mis on koonusneediga tavaliselt komplektis kaasas. See on vajalik selleks, et su koonusneet välja ei kukkuks ega paigalt ei liiguks. Pea meeles, et koonusneediga on üsna ebamugav magada, kuna sellel on koonusots. 
Mudelid, mida sa praegu üleval nägid, on toodetud akrüülist. Pööra tähelepanu, et pildil on näha nii läbipaistvaid kui ka matjaid mudeleid. nende ainus vahe ongi läbipaistvus - kas sa võid neist n.ö. läbi näha või mitte -  ja sedagi ei saa sa teha sama klaarilt nagu tegu oleks klaasiga. Sa saad valida endale meelepärase värvi ning soovitud diameetri. Diameeter, mida sa valid, on sinu soovitud lõpptulemuse diameeter. Näiteks, kui sa valid koonusneedi, mille diameetriks on 8mm, siis see saab olema 8mm diameetriga selle paksemast otsast.  Seega, kui sa soovid alustada venitamisega - vali enda lemmikvärv ja soovitav suurus ja lisa see enda tellimusse.
Pane tähele, et lillat värvi toode võib veidi varieeruda värvitoonis.
Detailid
NimiKoonusneet venitamiseks, saadaval eri värvitoonides
SKUTaper-6
Kinnituse liikO-kujuline fiksaatorrõngas
TüüpTaper
MaterjalAkrüül
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Koonusneet venitamiseks, saadaval eri värvitoonides
Sinu hinnang
Koonusneet venitamiseks, saadaval eri värvitoonides