BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Asteegi disainiga septum neet

SKU: Nose-129

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Septumklikker

Asetus: Septum

Pikkus: 9 mm.

Rõnga diameeter: 11 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kõrgus: 17 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Asteegid

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Kui sulle meeldivad omapärased ning väljapaistvad ehted, siis sa oled endale just leidnud väga vinge septum needi. Siin lehel olev ehe on klikkeriga (clikcer) septum, mis tähendab, et needivarrast tuleb avada ja sulgeda seda vastavalt üles või alla klikkides. Needivarras on needi osa, mis läheb läbi sinu needistuse.
Kujunduse poolest on ehe lihtne, selle inspiratsiooniks on olnud muinasaegsed mustrid - siinpuhul on selleks asteekide püramiidid, mis on paljudele tuttavad ajaloo õpikutest. Muster, mis ühe needi otsast teisse ulatub, kannab endas muistsete asteekide hõngu.
Ehe on saadaval kahes mudelis. Kui sa tahad veidi kaasaegsemat ilmet, siis vali metaljalt särav mudel, mis sobib absoluutselt kõigega kokku. Samas, kui sa tahaks rõhutada ehte väärikalt vanaaegset ning müstilist stiili, siis see vinge ehe on saadaval ka kullakarva toonis, millel on veidi antiikne väljanägemine. Viimane sobib eriti hästi kogu ehte kujunduse teemaga kokku.

Arvustused

0

0.002 hinnangut

 • Rating

  0

  Cool

  Jedná se o opravdu úžasný a jedinečný piercing. Jsem naprosto spokojená. Navíc mám doma ještě jeden piercing s aztéckým motivem. Skvělé!!!!

  Written by

 • Rating

  0

  Chulo

  No es materialq hace q huela tu agujero, pero la única pega es q, qizá x los mocos, x el agua o el paso del tiempo, va cambiando de color, un color anaranjado (yo hablo del modelo plateado). Pero aún así lo llevo!! La visagra es muy buena, xq x mucho q te lo pongas y te lo quites, no coje juego ni se va aflojando... ya m ha pasado con otras visagras q van cogiendo juego y se terminan soltando solas. Ésta es rígida y segura, además d facil d poner!!! Lo volvería a comprar!! Es más, acabo d cojer otro igual y el otro modelo "inca". Genial!!!!!

  Written by