OSTA ROHKEM, SÄÄSTA ROHKEM

15% alla kui ostad 40€ või rohkema eest

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Teepuuõli põletikulistele neetidele

SKU: Care-Tea-Tree

Tüüp: Järelhooldustoode

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Kui sa kannatad erinevate reaktsioonide all, mis tulenevad uuest või juba olemasolevast needistusest, või sa märkad paksendi teket sinu needi ümber, siis sa peaks mõtlema sellele, et hankida endale teepuuõli, et nende sümptomite vastu võidelda. Teepuuõli niisutab ja rahustab needistust, mis märgatavalt vähendab põletikku ja armistust. Teepuuõli on samuti soovitatav neile, kes on kahjustanud oma kõrvanibu liialt kiire venitamisega.
Pudelis on 5 ml kasutamisvalmis teepuuõli. Sa pead tilgutama vaid paar tilka punetavale osale, siis kergelt õli naha sisse masseerima, et see saaks kiiresti imenduda. Sa võid samuti tilgutada paar tilka oma sõrmele ja siis masseerida või kasutada selleks vatipulka. Õlil on tugev lõhn ja veelgi tugevam võime põletikuga võidelda.
Teepuuõli on tuntud oma desinfitseeriva omaduse tõttu, kuna see sisaldab erinevaid aineid, mis võitlevad põletikku tekitavate bakteritega. Õli on samuti hea kasutada punetava needistuse puhul, kuna see ei põleta ega kipita ning seda võib kasutada avatud haavandite puhul. See on suureks eeliseks juhul, kui põletiku tagajärjel tekkisid ärritunud rebendid ja haavad.
Lisaks desinfitseerimisele, teepuuõli samuti toimub kui põletikuvastane aine, mille tõttu teda võib kasutada profülaktilise meetmena. Viimaseks, kuid mitte tähtsuselt, on teepuuõlil kerge valuvaigistav toime, mis on suureks plussiks põletikulise ja õrna needistuse puhul. Samal põhjusel saab teepuuõli kasutada putukahammustuste vastu.
Teepuuõli peab kindlasti olema vannitoa kapis kõigil, kellel on needid, seega, kui sul ei ole kodus veel seda imelist abivahendit, siis kiirusta ja telli see koheselt.
Pane tähele, et see toode on 100% puhas teepuuõli. Paljud turul leitavad õlid sisaldavad vaid 10% teepuuõli. Seega me soovitame alguses terve naha peal õli testida vältimaks allergilisi reaktsioone ja ärritust. Kui su õrn nahk kipub sellele mitteallergiliselt reageerima, siis sa võid proovida teha endale leebem segu, lahjendades teepuuõli veega üks kümnele (1 x 10) proportsioonis.

Arvustused

0

4.8519 hinnangut

 • Rating

  0

  Päris hästi toimib

  Tegin ninaneedi, aga sellel tekkis põletik. Nina oli valus ja punane. Mõtlesin juba needi ära võta ja lihtsalt loobuda, aga see nii meeldis mulle. Sõbranna soovitas teepuuõli ja saingi ninaneedi agu korda. Mina tilgutasin seda õli paar korda päevas vatitikule ja hõõrusin seda õrnalt oma ninaneedi augu ümber. Nädalaga oli kõik korras.

  Written by

 • Rating

  0

  Hea toode

  Mul on juba pikka aega olnud probleeme oma tragus neediga, millel tekkib iga natukese aja pärast jälle põletik. Pidevalt oli punane, valus ja mul oli isegi vastik magada selle külje peal. Olen nädal aega seda õli katsetanud ja hetkel olen rahul, põletik kadus kiiresti ära.

  Written by

 • Rating

  0

  Päästis mu nabaneedi

  See õli on hea! Mu nabaneedi auk on üli tundlik, koguaeg on probleeme olnud, nii kui midagi vastu hõõrub on kohe punane ja valus. Avastasin selle õli ja mõtlesin, et proovin järgi. Nüüd kasutan seda pidevalt ja needi auk on siiani korras, punetust ei ole ammu olnud ja ebamugavat valu ka mitte. Üli rahul toote ja teenindusega.

  Written by

 • Rating

  0

  Fantastiline

  See päriselt ka toimib! Kasutasin kolm päeva ja põletik kadus, mina olen leidnud oma lemmik toote!

  Written by

 • Rating

  0

  Põletik kadus!

  Tegin helix needi umbes aasta tagasi ja mul on sellega probleemid olnud juba esimesest päevast alates. Iga natukese aja pärast on põletikuline, vahel on valus isegi ehet vahetada või näiteks selle külje peal magada kui pead toetan. Jõe tüütus, mõtlesin juba needi lihtsalt ära võtta. Kuid proovisn seda õli ja see toimis. Põletikust sain lati ja nüüd on piisavalt õli alles, et kui midagi peaks uuesti olema saan kohe peale panna!

  Written by

 • Rating

  0

  Vinge õli

  Tegin suvel ninaneedi augu, aga oma vea tõttu tekkis põletik. Augu ümbert läks puaseks ja mega valus oli. Natukese aja pärast tekkis augu kõrvale punn/põletikuline muna. Proovisin igasuguseid asju, isegi kloorheksidiini, aga see oli liiga kange ja ei aidanud. Leidsin selle õli, mida teised ka soovitasid ja see aitas mind. Paari päevaga oli see muhuke kadunud, aga nahk oli veel hell. See paranes veel veidi aega. Nüüd on kõik korras.

  Written by