Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Teepuuõli põletikulistele neetidele

SKU: Care-Tea-Tree

Tüüp: Järelhooldustoode

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Kui sa kannatad erinevate reaktsioonide all, mis tulenevad uuest või juba olemasolevast needistusest, või sa märkad paksendi teket sinu needi ümber, siis sa peaks mõtlema sellele, et hankida endale teepuuõli, et nende sümptomite vastu võidelda. Teepuuõli niisutab ja rahustab needistust, mis märgatavalt vähendab põletikku ja armistust. Teepuuõli on samuti soovitatav neile, kes on kahjustanud oma kõrvanibu liialt kiire venitamisega.
Pudelis on 5 ml kasutamisvalmis teepuuõli. Sa pead tilgutama vaid paar tilka punetavale osale, siis kergelt õli naha sisse masseerima, et see saaks kiiresti imenduda. Sa võid samuti tilgutada paar tilka oma sõrmele ja siis masseerida või kasutada selleks vatipulka. Õlil on tugev lõhn ja veelgi tugevam võime põletikuga võidelda.
Teepuuõli on tuntud oma desinfitseeriva omaduse tõttu, kuna see sisaldab erinevaid aineid, mis võitlevad põletikku tekitavate bakteritega. Õli on samuti hea kasutada punetava needistuse puhul, kuna see ei põleta ega kipita ning seda võib kasutada avatud haavandite puhul. See on suureks eeliseks juhul, kui põletiku tagajärjel tekkisid ärritunud rebendid ja haavad.
Lisaks desinfitseerimisele, teepuuõli samuti toimub kui põletikuvastane aine, mille tõttu teda võib kasutada profülaktilise meetmena. Viimaseks, kuid mitte tähtsuselt, on teepuuõlil kerge valuvaigistav toime, mis on suureks plussiks põletikulise ja õrna needistuse puhul. Samal põhjusel saab teepuuõli kasutada putukahammustuste vastu.
Teepuuõli peab kindlasti olema vannitoa kapis kõigil, kellel on needid, seega, kui sul ei ole kodus veel seda imelist abivahendit, siis kiirusta ja telli see koheselt.
Pane tähele, et see toode on 100% puhas teepuuõli. Paljud turul leitavad õlid sisaldavad vaid 10% teepuuõli. Seega me soovitame alguses terve naha peal õli testida vältimaks allergilisi reaktsioone ja ärritust. Kui su õrn nahk kipub sellele mitteallergiliselt reageerima, siis sa võid proovida teha endale leebem segu, lahjendades teepuuõli veega üks kümnele (1 x 10) proportsioonis.

Arvustused

0

4.8519 hinnangut

 • Rating

  0

  Toimib punnide puhul ka :D

  Langen siinkohal küll sihtgrupist välja, aga tahtsin lihtsalt mainida, et see toimib ka igasuguste punnide puhul. Käisin hiljuti nahaarsti vastuvõtul, kuna nägu lõi nagu pubekal punne täis ja nahaarst soovitas kallite kreemide asemel proovida teepuuõli. Otsisin siis ja leidsin siit 100% puhta teepuuõli. Olen seda õli nüüd paar nädalat kasutanud ja tõesti on kõvasti vähem punne. Eks näha, kas ma kunagi needistamiseni ka jõuan :D hahahaha

  Written by

 • Rating

  0

  Parem kui kõik muu

  Mul on 1 industrial, avastasin, et ülemises neediaugus kõrva taga oli tekkinud mingi ollus, nagu pisike muhk ja neediauk oli ärritunud. Kontakteerusin BodyModiga ja nad soovitasid mulle teepuuõli. Neediauk paranes ülatavalt kiirelt peale õli kasutamist väike muhk veel on, aga loodan et see kaob ka varsti ära. Ainus asi selle õli puhul on see, et see lõhnab jube kandelt :D selline tunne, et ma ei saagi seda oma ninast välja :D

  Written by

 • Rating

  0

  Saan soovitada

  Mul on tragus neet, milles tekkis põletik. Peale kolme päeva sain selle õliga põletikust lahti. Nüüd on õlipudel ootamas, et kui midagi peaks veel juhtuma on abi kohe võtta.

  Written by

 • Rating

  0

  põletik

  Mul oli kulmuneedil põletik, proovisin kõike... aga ainult see toimis

  Written by

 • Rating

  0

  toimib

  peale kahte kasutamist põletik kadus, nahk on nüüd veel kuiv aga muidu on ok

  Written by

 • Rating

  0

  See toimib

  Mul on neet kõrvanibul. Sain põletiku ja neediauk paistetas nii palju, et pidin needi eemaldama, nüüd peale selle õli kasutamist olen põletikust lahti saanud ja proovin neediga uuesti. Mina olen hullult rahu!

  Written by