25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Teepuuõli põletikulistele neetidele

7,90 €
Laos

Kui sa kannatad erinevate reaktsioonide all, mis tulenevad uuest või juba olemasolevast needistusest, või sa märkad paksendi teket sinu needi ümber, siis sa peaks mõtlema sellele, et hankida endale teepuuõli, et nende sümptomite vastu võidelda. Teepuuõli niisutab ja rahustab needistust, mis märgatavalt vähendab põletikku ja armistust. Teepuuõli on samuti soovitatav neile, kes on kahjustanud oma kõrvanibu liialt kiire venitamisega.
Pudelis on 5 ml kasutamisvalmis teepuuõli. Sa pead tilgutama vaid paar tilka punetavale osale, siis kergelt õli naha sisse masseerima, et see saaks kiiresti imenduda. Sa võid samuti tilgutada paar tilka oma sõrmele ja siis masseerida või kasutada selleks vatipulka. Õlil on tugev lõhn ja veelgi tugevam võime põletikuga võidelda.
Teepuuõli on tuntud oma desinfitseeriva omaduse tõttu, kuna see sisaldab erinevaid aineid, mis võitlevad põletikku tekitavate bakteritega. Õli on samuti hea kasutada punetava needistuse puhul, kuna see ei põleta ega kipita ning seda võib kasutada avatud haavandite puhul. See on suureks eeliseks juhul, kui põletiku tagajärjel tekkisid ärritunud rebendid ja haavad.
Lisaks desinfitseerimisele, teepuuõli samuti toimub kui põletikuvastane aine, mille tõttu teda võib kasutada profülaktilise meetmena. Viimaseks, kuid mitte tähtsuselt, on teepuuõlil kerge valuvaigistav toime, mis on suureks plussiks põletikulise ja õrna needistuse puhul. Samal põhjusel saab teepuuõli kasutada putukahammustuste vastu.
Teepuuõli peab kindlasti olema vannitoa kapis kõigil, kellel on needid, seega, kui sul ei ole kodus veel seda imelist abivahendit, siis kiirusta ja telli see koheselt.
Pane tähele, et see toode on 100% puhas teepuuõli. Paljud turul leitavad õlid sisaldavad vaid 10% teepuuõli. Seega me soovitame alguses terve naha peal õli testida vältimaks allergilisi reaktsioone ja ärritust. Kui su õrn nahk kipub sellele mitteallergiliselt reageerima, siis sa võid proovida teha endale leebem segu, lahjendades teepuuõli veega üks kümnele (1 x 10) proportsioonis.

Detailid
NimiTeepuuõli põletikulistele neetidele
SKUCare-Tea-Tree
TüüpJärelhooldustoode
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Teepuuõli põletikulistele neetidele
Sinu hinnang
Teepuuõli põletikulistele neetidele