OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Sool koduseks soolalahuse valmistamiseks

SKU: Care-Seasalt

Tüüp: Järelhooldustoode

Materjal: Pole Saadaval

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus

Soolavesi on üks parimaid looduslikke vahendeid, millega saad oma probleemsete neediaugustuste eest hoolt kanda. Vajalik on aga, et see ei sisaldaks mustust või baktereid, sest me ei soovi, et ravi oleks hullem, kui vigastus ise. Väldi küpsetamiseks kasutatavat soola, sest seda soola tihti pleegitatakse või sinna on lisatud joodi või meresoola. Selles soolas ei ole peaaegu üldse joodi, niiet see on kodustehtava isotroonilise soolalahuse jaoks ideaalne. Meresoola saad osta taimedega ravijate poodidest või meie veebipoest väikestes kogustes: 20 g, mis on piisav, et valmistada 4 liitrit lahust. 

Valmistamine on lihtne:

1. Lisa 1/4 teelusikat (1,25 g) soola iga 1 tassi puhta vee kohta (2,5 dl).

2. Keeda vesi ja veendu, et sool on lahustunud.

3. Valikuline: lisa lahusele kaks tilka jojoba õli. 

4. Lase jahtuda. 

Peale seda saad seda lahust kasutada ja kasta oma needid sinna sisse kuskil 5 minutiks. Korda seda protsessi hommikuti ja õhtuti ja sinu probleemid augustustega kaovad. 

Sa võid valmistada teatud koguse lahust, et seda paar korda kasutada, aga pead hoidma selle külma ja steriilsena. Sellepärast pead natuke panema teise nõu sisse - et enamik sellest ei läheks mustaks ja sinna sisse ei läheks baktereid. 

Kui sa seda lahust ise valmistada ei soovi, võid osta meie veebipoest valmis Isotroonilise soolavee sprei. 

Arvustused

0

0.002 hinnangut

 • Rating

  0

  Suosittelen!

  Kokeilin tätä tuotetta tänään ensimmäisen kerran, tein ohjeiden mukaisen liuoksen kuppiin mutta mikrotin veden keittämisen sijaan. Pidin korviani kupissa (puhdistaakseni korvalehti lävistyksen) liuos tuntui todella hyvältä ja rentouttavalta ja lävistykseni ja koruni näyttävät todella puhtailta. Liuos oli helppo tehdä mutta tietenkin suihke on nopeampi mutta alan käyttää tätä joka viikko jotta saan puhdistettua kaiken kunnolla ja jotta lävistykseni parantuisivat nopeammin. Suosittelen :)

  Written by

 • Rating

  0

  Genialt

  Genialt!

  Written by