OSTA ROHKEM, SÄÄSTA ROHKEM

15% alla kui ostad 40€ või rohkema eest

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Klaasist plug kaunistatud kuusnurkade mustiga

SKU: Plug-125

Tüüp: Plug

Materjal: Klaas

Sügavus: 14 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kuusnurkne

Kirjeldus
Siit sa saad unikaalse võimaluse hankida endale hullumeelselt kaunist klaasist plug, mida kaunistab sügavalt klaasi sisse peidetud kuusnurkadest muster. Plug on oma disaini poolest ülimalt omapärane, olles igalt poolt klaar ning läbipaistev v.a. kuusnurkadega kaunistatud põhi. Siin on ilu võtmeks kontrastirikkad jooned, mis selle mustrit loovad.
See kujund ei olnud valitud kunstniku poolt niisama, vastupidi, kuna klaasisl on kerge luubi omadus ning plug ise on veidi kumer, siis koos sümmeetrilise taustamustriga luuakse dünaamiline ning n.ö. elav 3D efekt. Visuaalne efekt on umbes sama, kui siis, kui läbi puulehel oleva veepiisa me näeme suurendatult lehekese sooni palja silmaga.
See ultrasile kuusnurkse mustriga klaasist plug on saadaval kuues erinevas suuruses vahemikus 6mm kuni 16mm diameetris. Plug on kaunis ning viimistletud igas suuruses, kuid suurendusklaasi efektiga mustrit on parem näha siis, kui ehe ise on suurem.
Seega, kui sa oled valmis olla see, kes julgeb välja paista ja olla teistest erinev, siis see vinge klaasist plug kuusnurkse mustriga on sinu jaoks ideaalne viis, kuidas seda teha.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!