100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Vārds: Konksuga ninaneet ümmarguse opaaliga

SKU: Nose-102

Tüüp: Ninakruvi

Asetus: Conch, Ninasõõr

Pikkus: 8 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 2 mm.

Värvus: Hõbe

Kivi tüüp: Sünteetiline opaal

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Siit sa saad praktilise konksuga ninaneedi, mida kaunistab kaunis sünteetiline opaal - kindlasti saab see ehe suure tähelepanu osaliseks. Väike opaal on umbes 2mm suurune kera ning on saadaval neljas erinevas värskes värvis: valge, roosa, sinine ja roheline. Iga kivi on unikaalne ning ei ole olemas kahte ühesugust, kuna see materjal on võetud otse loodusest. Usutakse, et opaal aitab leida inspiratsiooni, sisemist rahu ning armastust. Seega, kui selle kivi näiline ilu ei ole sinu jaoks piisav, siis eelmainitud kivi omadused, mis kandjale edasi kanduvad, on heaks põhjuseks, miks see ehe endale hankida. 
See konksuga ninaneet on superpraktiline, kuna see püsib kindlalt nina sees ega saa välja kukkuda, kui see juba üks kord korralikult paigaldatud on. Samuti sa ei pea kartma ninasõõrme sisemisi vigastusi, kui sa peaks rusikaga vastu nina saama või siruli vastu maad lendama, kuna ehtel ei ole teravaid n.ö. torkivaid osi, mis võiks sulle tõsiselt haiget teha.
Siin lehel olev ehe on saadaval kahes erinevas needivarda läbimõõdus, milleks on 0.8mm ja 1mm, seega sa saad tellida endale ehte, mis sobib ideaalselt sinu needistusega kokku sõltumata sellest, kas auk tehti püstoli või kanüüliga.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!