BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Südamekujuliste kivikestega kõrvaneetide komplekt

SKU: Barbell-124

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Needikomplekt

Asetus: Forward helix, Helix, Kõrvanibu

Pikkus: 6 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 3 mm.

Ühikute arv: 3 tk

Disain: Süda

Kirjeldus

Saad kanda seda kolmest kõrvaneedi komplekti kanda juhul, kui sinu augustus on tehtud nõelaga. Selles komplektis on kolm erinevas suuruses kõrvaneeti. Kõigil neil on kaunis südamekujuline kivike, mille diameetrid on vastavalt suurustele 3, 4 ja 5 mm. See on umbkaudne mõõde, teame, et asjade, mis ei ole täiesti ümarad, diameetrid ei saa olla täiesti täpsed.

Kui sul on enda kõrvas kolm augustust, nagu näiteks tragus, kõrvanibu või helix augustused, saad kanda kõike kolme neeti samaaegselt. Kui sul on ainult üks augustus, saad valida nende vahelt korraga kandmiseks ühe :) 

Komplekt on saadaval nelja värvi erinevate kivikestega - kõik kolm neeti on sinu valitud värvi. Südamekujulised kivid on needi külge kinnitatud väikeste käpakestega, mis ei lase neil välja kukkuda. Varda pikkus on 6 mm ja kuuli diameeter on ainult 3 mm. Seda saad kruvida needi küljest lahti ja selle külge kinni. 

Vali enda lemmikvärv ülal ja saad selle ilusa südamete komplekti endale juba mõne päeva jooksul. 


Arvustused

0

4.0013 hinnangut

 • Rating

  0

  Piercing

  Sedí perfektně a rychle dodání :)

  Written by

 • Rating

  0

  Perfektní jako forward helix piercing

  Koupila jsem si ho s kamínkem čiré barvy a vypadá skvěle, i když srdíčkový tvar je trochu těžké ocenit. Ten malý se může zdát moc malý a ten velký, moc velký, ale když jsou v uchu, pak vypadají fakt super. Jsem fakt spokojená s tímto nákupem!

  Written by

 • Rating

  0

  Vine foarte frumos la antihelix

  Am comandat un set cu piatre transparente, și sunt într-adevăr frumoase, un pic cam greu îți dai seama că este o inimă, dar pietricelele transparente sunt frumoase și transparente. Cel mic ar putea fi un pic mic, iar cel mare un pic mai mare, dar cand stau impreuna, arata atat de frumos. Este un pic ciudat ca sunt rotunjite la capeter, pentru că am aflat că uneori labretele cu un cap plat pot "taia" puțin urechea. Dar, per total sunt foarte mulțumită.

  Written by

 • Rating

  0

  Päris hea antihelix

  Tellisin need värvitute kivikestega komplekti. Väga meeldib, pisut raske oli alguses kasutada, aga harjub ära. Suur tundub üksi pisut liiga suur ja väike jälle üksikult liiga väike, aga kui nad järjest paigutada, siis annab hea efekti. Kumerus oli alguses pisut imelik, aga üldiselt olen väga rahul.

  Written by

 • Rating

  0

  nagyon jó antihelixhez

  Egy szettet rendeltem átlátszó kövekkel, és nagyon szépek, bár nehéz látni hogy szívalakó, de szépek. A pici talán túl kicsi, és a nagy picit túl nagy, de amikor mind a fülemben vannak, nagyon jól néz ki. Jó hogy a vége kerek, mert néha úgy érzem hogy a lapos végű labretek felkarcolják a fület. Összességében elégedett vagyok.

  Written by

 • Rating

  0

  Antihélix très agréable

  J'ai commandé un ensemble de pierres claires et elles sont très belles, un peu difficile à voir que c'est un coeur, mais elles sont belles et claires dans la pierre. Le petit peut être un peu petit et le gros un peu gros, mais quand ils sont ensemble, ça a l'air si bien. C'est un peu bizarre qu'ils soient arrondis à la fin, comme parfois je trouve que le labo à bout plat peut "couper" un peu dans l'oreille. Donc, dans l'ensemble, je suis vraiment heureux.

  Written by