BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kõrvaneedi komplekt ümarate kivikestega

SKU: Barbell-125

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Needikomplekt

Asetus: Forward helix, Helix, Kõrvanibu

Pikkus: 6 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 3 mm.

Ühikute arv: 3 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus

See on sinu võimalus saada kolme erineva suurusega kõrvaneedi komplekt. Need näevad suurepäraselt välja, kui sul on kolm kõrvaauku üksteise kõrval või kui sul on üks kõrvanibus, üks helix ja üks tragus. 

Kaunid ümmargused kalliskivid on teemantlihviga, nii et nad peegeldavad valgust iga nurga alt, nii et need ei jää märkamatuks. Kivikesed on kinnitatud vardale pisikeste hammastega, mis takistavad nende liikumist või välja kukkumist. 

Kõik kolm neeti on valmistatud kirurgilisest terasest ja neil on väike kuul, mida tuleb sulgemiseks vaid varda otsa keerata. Lisaks on kalliskivid saadaval kuues ilusas värvitoonis, mille vahel saad valida. 

Arvustused

0

5.0017 hinnangut

 • Rating

  0

  Perfectos!

  Se queda super bonitos, cómodos, no molesta dormir o llevar casco de moto, no pincha de atrás. Absolutamente que estaba buscando! Me encanta! Recomiendo!

  Written by

 • Rating

  0

  PERFECTOS IGUAL QUE LA FOTO

  Los pendientes son tal cual los muestran en la foto y vienen en una bolsa sellada donde se puede ver perfectamente que son los correspondientes al pedido realizado. Además, resulta muy comodo la entrega de los mismos en el buzón de casa sin tener que preocuparte de esperar el pedido. Gracias bodymod.

  Written by

 • Rating

  0

  Geniální

  Opravdu nádherné náušnice. Bezpochyby nejlepší nákup, jaký jsem na těchto stránkách udělal. Zapomněli do informací uvést, že jsou náušnice 3 a ne jedna. Obdržela jsem 3 náušnice :-)

  Written by

 • Rating

  0

  Super tare!

  Este o piatră tăiată frumos și se așează foarte bine pe urechi. Este best-buy la mine pe acest site! au uitat să scrie sub informații suplimentare că numărul de bucăți este de 3 și nu 1. deci ai un set de 3 :-)

  Written by

 • Rating

  0

  väga meeldivad!

  Parim ost mis ma siin lehel teinud olen. Ma algues ei pannud tähelegi et ma kolm tükki korraga tellin. Aga ja need sobivad hästi kõrva.

  Written by

 • Rating

  0

  Szuper jó!

  a kő gyönyörű és nagyon jól áll a fülben. A legjobb amit ezen az oldalon vettem! Az információnál elfelejtették odaírni, hogy a termékek száma 3 darab 1 helyett. Úgyhogy egy 3-as szettet kaptam :-)

  Written by