25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Septum needi kaunistuse adapter

2,90 €
Laos

Üks lugu on omada septum neeti ja sootuks teine - omada laiendatud septum needistust. Viimane kirjeldab olukorda, kui sa oled augu ise suuremaks teinud, kui see esialgse needistamise ajal oli.
Enamus septum rõngaid on suurustes 1.2mm või 1.6mm. Meie poes sa leiad aga suurema osa ehteid suuruses 1.2mm. Kui sinu needistus on aga suurem kui 1.2mm, siis sa võid leida end olukorras, kus enamus ehteid sulle just suuruse tõttu ei sobi: nad lihtsalt ei saa korralikult olemasolevat auku täita. Sellises olukorras tulebki siin olev adapter kasuks.
Septum needi adapter on oma loomuselt ülimalt lihtne leiutis: see metallist tükk n.ö. täidab endaga needistuses olevat vaba ruumi, mis ehte varda ja augu äärte vahele jääb. Teisisõnu see asendab nahkkudet, mis oleks muidu tihedalt sinu needi ümber.
Antud adapter on olemas paljudes suurustes, millest kõige väiksem on 2.5mm. Kõikide adapterite ühiseks tunnuseks on nende laius ja ehte jaoks mõeldud augu asukoht. Adapteri laiuseks on 6mm ning augu suuruseks 1.7mm. Auk adapteril paikneb selle ääre läheduses, tänu millele on ehe alati rippumas nina alumise osa juures.
Pane tähele, et adapteris olev ehte jaoks mõeldud auk on sirge: kui sa kasutad, näiteks, klikkeriga septumit, mille varras on kumer (või ükskõik mis kumera kujuga ehet), siis see adapter selleks ei sobi. Samas, kui tegu on sirge vardaga ehtega, siis on kasutamise võimalused lausa piiramatud.
Detailid
NimiSeptum needi kaunistuse adapter
SKUNose-178
TüüpVahend
AsetusSeptum
MaterjalKirurgiline teras
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Septum needi kaunistuse adapter
Sinu hinnang
Septum needi kaunistuse adapter