Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-20%

Lihtne d-kujuga rõngas

€1.52€1.90
-20%
2

Värvus:

Hõbe

Valige suurus

Pikkus:

8 mm.10 mm.12 mm.

Needivarda läbimõõt:

0.8 mm.1 mm.1.2 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Lihtne d-kujuga rõngas

SKU: Ring-106

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Väändunud rõngas

Asetus: Forward helix, Daith, Helix, Kõrvanibu, Rook, Septum, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
D-kujuline rõngasneet on multifunktsionaalne ehe, kuna seda on võimalik kasutada paljude erinevate needistuste kaunistamiseks. D-kujuline rõngas on sisuliselt seguks tavalisest sirgest needist ja rõngast. Samas see ei tähenda, et sa võib seda kanda samades kohtades, kus sa muidu kannaks sirget neeti - see ei sobi, näiteks, keeleneediks. Samas vastupidiselt on see vaieldamatuks valikuks nibu- või septum needina. Lisaks sobib see ka kulmu- ja/või kõrvaneediks.
Lihtsamalt öeldes, see ehe on toodetud ühtsest metalli tükist: sellel ei ole eraldatavaid osi, millel on täiesti müstiline kalduvus kraanikaussi teadmatult kaduda. "Kuidas see siis funkab?" sa võid endalt küsida. Üsna lihtsalt. Nii, nagu sa võid toote pildi pealt näha, ehte ühes nurgas on väike ava sees. Ära ehet ava selle otsi üksteisest eemale tirides, pigem keera mõlemad rõnga otsad eri suunas sellisel viisil, et kui ehe oleks laua peal lebamas, oleks üks ots ülespoole suunatud. Nii sa ei kahjusta metalli elastsust ja ehe säilitab oma kuju.
Vali mitme erineva suuruse ja värvi vahel ülal ja me saadame ehte otse sinu postkasti. Kui sa valid rõngasneedi pikkuse, siis selleks on märgitud vaid sirge osa pikkus ühest kaare äärest teisse.

Arvustused

0

3.002 hinnangut

 • Rating

  0

  Ilus aga keeruline

  Soovisin ilusat ehet oma septum neediauku ja see oli mu esimene valik. Ostsin kuldse 1,2 mm / 8 mm suurusega. Tulemus oli ilus ja diskreetne. Ainus jama on et seda oli tõesti raske paigaldada ja ära võtta, asi võttis oma 10 minutit aega. Eriti kuna ma ei omanud sel hetkel ühtegi vajalikku abivahendit. Nüüd on mul spetsiaalsed tangid ja see on väga lihtne. Needid on ilusad ja odavad. Lisaks on need paljudes erinevates värvides. Soovitan proovida

  Written by

 • Rating

  0

  Väsitav paigaldada

  Ilus ehe septum needina, aga neti on veidi väsitav paigaldada. Needi avamine ja sulgemine, et seda paigaldada on raske ja võtab aega, aga muidu on ehe super ilus ja hea hinnaga.

  Written by