25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Lihtne d-kujuga rõngas-25%

1,43 € Alates 1,90 € -25%
Laos

D-kujuline rõngasneet on multifunktsionaalne ehe, kuna seda on võimalik kasutada paljude erinevate needistuste kaunistamiseks. D-kujuline rõngas on sisuliselt seguks tavalisest sirgest needist ja rõngast. Samas see ei tähenda, et sa võib seda kanda samades kohtades, kus sa muidu kannaks sirget neeti - see ei sobi, näiteks, keeleneediks. Samas vastupidiselt on see vaieldamatuks valikuks nibu- või septum needina. Lisaks sobib see ka kulmu- ja/või kõrvaneediks.
Lihtsamalt öeldes, see ehe on toodetud ühtsest metalli tükist: sellel ei ole eraldatavaid osi, millel on täiesti müstiline kalduvus kraanikaussi teadmatult kaduda. "Kuidas see siis funkab?" sa võid endalt küsida. Üsna lihtsalt. Nii, nagu sa võid toote pildi pealt näha, ehte ühes nurgas on väike ava sees. Ära ehet ava selle otsi üksteisest eemale tirides, pigem keera mõlemad rõnga otsad eri suunas sellisel viisil, et kui ehe oleks laua peal lebamas, oleks üks ots ülespoole suunatud. Nii sa ei kahjusta metalli elastsust ja ehe säilitab oma kuju.
Vali mitme erineva suuruse ja värvi vahel ülal ja me saadame ehte otse sinu postkasti. Kui sa valid rõngasneedi pikkuse, siis selleks on märgitud vaid sirge osa pikkus ühest kaare äärest teisse.
Detailid
NimiLihtne d-kujuga rõngas
SKURing-106
Kampaania-25%
Kinnituse liikPainutatav
TüüpVäändunud rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Daith, Rook, Septum
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Lihtne d-kujuga rõngas
Sinu hinnang
Lihtne d-kujuga rõngas