100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Sisalikuga nabaneet

SKU: Belly-216

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Nabaneet

Asetus: Naba

Pikkus: 10 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Kas toode on liimitud? : Ja

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Sisalik

Kas ehe on kattega?: Jah, kuulid on

Kogupikkus: 34 mm.

Kirjeldus
Kas sa oled hull absoluutselt unikaalsete ehete järgi? Siis see vinge nabaneet on just sinu jaoks loodud! Kirurgilisest terasest valmistatud nabaehe on vormitud armsaks pisikeseks sisalikuks. See neet on kujundatud nii, et sisaliku alakeha on alumise kuuli ja ülakeha ülemise kuuli kohal. See kena pisike sisalik on ülimalt detailne: sa võid näha selle soomuseid ja väikseid küüniseid ta jalgadel.
Loomulikult see tibatilluke kahepaikne näeb ülimalt viimistletud välja - seda tõestab asjaolu, et sisalikul on mitu erinevat silmavärvi varianti. Sa otsustad, kas sa soovid klaare, siniseid või punaseid kivikesi tema silmadeks. Need kivid on faasitud, tänu millele nad säravad ja sädelevad, luues kauni kontrasti ülejäänud ehtega. Samas suurimat kontrasti on võimalik saavutada valides kas siniste või punaste kividega mudeli.
Osta see armas väike sisalik juba täna. Me võime garanteerida, et sind märgatakse, kui sa seda ilusat sisalikku oma nabas kannad.

Arvustused

5.01 hinnangut

  • Rating

    Lahe neet - kiirelt sain kätte

    Ehe oli ilusti pakitud ning tarne oli kiire ja laitmatu. Ehe näev välja selline nagu pildil, nii et oli meeldivalt üllatunud. Nii et ja näeb hea välja ja kinnitus on ka hea. Soovitan teiselegi, mida te ootate, see on mega lahe :D

    Written by