RÕNGAD LÕPMATULT PALJUDEKS STIILIDEKS

Osta Rõngaid 20% Allahindlusega

Sisekeermega titaanist labret neet

Valige suurus

Kuuli suurus:

3 mm.4 mm.

Pikkus:

6 mm.8 mm.10 mm.11 mm.12 mm.

Needivarda läbimõõt:

1.2 mm.1.6 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Name: Sisekeermega titaanist labret neet

SKU: Labret-92

Kinnituse liik: Sisekeermega

Tüüp: Labret

Asetus: Angelbite, Forward helix, Conch, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Madonna, Medusa, Snakebite, Spiderbite, Tragus

Materjal: Titaan

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus

Kui sulle istuvad kvaliteetsest materjalist ehted, siis sa juba kindlasti tead, et titaan kõige parem toormaterjal neetide maailmas.

Titaan on puhtaim materjal, mida võid oma needi jaoks leida. See on 100% niklivaba ning on uskumatult vastupidav ja robustne metall. See püsib ühes tükis peaaegu terve igaviku.
Seega, kui sa tahad oma needistust poputada kauni ning minimalistliku kujundusega titaanist labret neediga - meie jaoks on tõelina nauding pakkude sulle just seda iludust siin. Struktuuri poolest on tegu üsna lihtsa neediga: sisuliselt see on needivarras labreti baasiga ja ümmarguse kinnituskuuliga. Selle suurimaks eeliseks, lisaks muudele headele asjadele, on see, et neet on varustatud sisekeermega. Seega sa võid kuuli eemaldada seda lihtsalt needivarda pealt maha keerates. Sisekeermega ehted on absoluutselt parim leiutis neetide puhul, kuna sa ei riski sellega, et sa kriimustad või mingil muul viisil kahjustad oma needistuse sees olevat õrna kudet. 
Labret neet on saadaval kahes erinevas needivarda läbimõõdus ning paljudes erinevates pikkustes. See kulub marjaks ära. kuna sel juhul sa saad hankida ehte, mis sobib kokku paljude needistustega ja sinu keha iseärasustega. Labretid sobivad huuleneetideks, kuna lame baas vähendab hammaste ja igemete kahjustamise riski. Samuti see sobib kõrvaneetideks - näiteks helix ja tragus neetideks. Sültumata sellest, kus sa seda neeti lõpuks kannad, su needistus saab olema sulle igati tänulik, et sa temast nii väga hoolid, et kasutad titaanist ehet.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!