OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Sisekeermega titaanist labret neet-25%

7,43 € Alates 9,90 € -25%
Laos

Kui sulle istuvad kvaliteetsest materjalist ehted, siis sa juba kindlasti tead, et titaan kõige parem toormaterjal neetide maailmas.

Titaan on puhtaim materjal, mida sa võid leida oma needi jaoks. See on 100% niklivaba ning on uskumatult vastupidav ja robustne metall. See püsib ühes tükis peaaegu terve igaviku.
Seega, kui sa tahad oma needistust poputada kauni ning minimalistliku kujundusega titaanist labret neediga - meie jaoks on tõelina nauding pakkude sulle just seda iludust siin. Struktuuri poolest on tegu üsna lihtsa neediga: sisuliselt see on needivarras labreti baasiga ja ümmarguse kinnituskuuliga. Selle suurimaks eeliseks, lisaks muudele headele asjadele, on see, et neet on varustatud sisekeermega. Seega sa võid kuuli eemaldada seda lihtsalt needivarda pealt maha keerates. Sisekeermega ehted on absoluutselt parim leiutis neetide puhul, kuna sa ei riski sellega, et sa kriimustad või mingil muul viisil kahjustad oma needistuse sees olevat õrna kudet. 
Labret neet on saadaval kahes erinevas needivarda läbimõõdus ning paljudes erinevates pikkustes. See kulub marjaks ära. kuna sel juhul sa saad hankida ehte, mis sobib kokku paljude needistustega ja sinu keha iseärasustega. Labretid sobivad huuleneetideks, kuna lame baas vähendab hammaste ja igemete kahjustamise riski. Samuti see sobib kõrvaneetideks - näiteks helix ja tragus neetideks. Sültumata sellest, kus sa seda neeti lõpuks kannad, su needistus saab olema sulle igati tänulik, et sa temast nii väga hoolid, et kasutad titaanist ehet.

Detailid
NimiSisekeermega titaanist labret neet
SKULabret-92
Kampaania-25%
Kinnituse liikSisekeermega
TüüpLabret
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Alumine labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
MaterjalTitaan
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Sisekeermega titaanist labret neet
Sinu hinnang
Sisekeermega titaanist labret neet