Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-25%

Sisekeermega titaanist hobuseraua kujuline neet

Valige suurus

Rõnga diameeter:

8 mm.10 mm.12 mm.

Kuuli suurus:

3 mm.4 mm.5 mm.

Needivarda läbimõõt:

1.2 mm.1.6 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Sisekeermega titaanist hobuseraua kujuline neet

SKU: Horseshoe-44

Kinnituse liik: Sisekeermega

Tüüp: Hobuseraud

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Clitoris hood, Daith, Helix, Labia, Kõrvanibu, Alumine labret, Nibu, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Materjal: Titaan

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
See hobuseraua kujuline neet sarnaneb teistele hobuseraua laadsetele neetidele, kuid ainsaks erinevuseks on see, et antud ehe on toodetud titaanist, mis tähendab, et needil on veidi tumedam värv. Lisaks on see varustatud sisekeermega.
Titaan on täiesti niklivaba, seega, kui sa kannatad nikliallergia all, see hobuseraua kujuline neet on just see, mida sa vajad. Oma kujunduse poolest on tegu aegumatu klassika. Lisaks on sisekeermega ehteid lihtsam paigaldada. Väliskeermega ehete puhul on probleemiks see, et keerme teravad servad võivad needistuse õrna nahka kogemata kriimustada, kui sa ehet sisse paned või välja võtad. Siin aga on keermestatud osa needivarda sees, mis tähendab, et sinu august läheb läbi siledaimast siledam pinnas. Samuti sa ei pea kuuli needivarda otsa, vaid pigem needivarda sisse keerama, kuna kuuli taga on olemas väike kruvi.
See hobuseraua kujuline neet on saadaval erinevates needivarda läbimõõtudes ja ehte diameetrites, seega, sõltuvalt sellest, kus su needistus paikneb, sa saad kindlasti leida mudeli, mis sobib sinu neediauguga ideaalselt kokku.

Arvustused

0

5.001 hinnangut

  • Rating

    0

    Hinnang

    Ilus ehe igapäevaseks kandmiseks. Lihtne paigaldada. Ise kannan seda septum needina ja vahel peidan neeti nii, et keeran needi otsad üles pidi, et otsad on nina sees. Muidu ostsin 1,2 mm/ 8 mm / 3 mm suuruse needi. Lisasin pildi ka

    Written by