25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Sisekeermega titaanist hobuseraua kujuline neet-25%

6,68 € Alates 8,90 € -25%
Laos

See hobuseraua kujuline neet sarnaneb teistele hobuseraua laadsetele neetidele, kuid ainsaks erinevuseks on see, et antud ehe on toodetud titaanist, mis tähendab, et needil on veidi tumedam värv. Lisaks on see varustatud sisekeermega.
Titaan on täiesti niklivaba, seega, kui sa kannatad nikliallergia all, see hobuseraua kujuline neet on just see, mida sa vajad. Oma kujunduse poolest on tegu aegumatu klassika. Lisaks on sisekeermega ehteid lihtsam paigaldada. Väliskeermega ehete puhul on probleemiks see, et keerme teravad servad võivad needistuse õrna nahka kogemata kriimustada, kui sa ehet sisse paned või välja võtad. Siin aga on keermestatud osa needivarda sees, mis tähendab, et sinu august läheb läbi siledaimast siledam pinnas. Samuti sa ei pea kuuli needivarda otsa, vaid pigem needivarda sisse keerama, kuna kuuli taga on olemas väike kruvi.
See hobuseraua kujuline neet on saadaval erinevates needivarda läbimõõtudes ja ehte diameetrites, seega, sõltuvalt sellest, kus su needistus paikneb, sa saad kindlasti leida mudeli, mis sobib sinu neediauguga ideaalselt kokku.
Detailid
NimiSisekeermega titaanist hobuseraua kujuline neet
SKUHorseshoe-44
Kampaania-25%
Kinnituse liikSisekeermega
TüüpHobuseraud
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Clitoris hood, Nibu
MaterjalTitaan
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Sisekeermega titaanist hobuseraua kujuline neet
Sinu hinnang
Sisekeermega titaanist hobuseraua kujuline neet