OSTA ROHKEM, SÄÄSTA ROHKEM

15% alla kui ostad 40€ või rohkema eest

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Ümar septumclicker kaunistatud kivikestega

SKU: Nose-84

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Septumklikker

Asetus: Septum

Rõnga diameeter: 11 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Kõrgus: 15 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kividega

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, ripats on

Kirjeldus
Siit sa saad võimaluse hankida endale väga kena ja ülimalt stiilse klikkeriga (clikcer) septum ehte, et veidi elavdada sinu needistust. Selle ehte kandmiseks on vaja kõigest ühte klikki, mis tähendab, et needi avamiseks ning sulgemiseks on vaja seda vaid korra ülespoole klikkida. Väga kasutajasõbralik! Ehe on toodetud säravast kirurgilisest terasest ning on kujult täisring. See klikkeriga septum on 16mm lai ja 15mm kõrge: seda ainult seepärast, et needivarras on kaunistusest peenem, siit ka 1mm suurune vahe.
Septum neet on kaunistatud ülimalt ilusa kivikestest pärjaga selle alumisel poolel - siin olev mudel on saadaval viies erinevas värvivariandis. Kivid täidavad terve alumise poolkaare, mille tõttu kui sa seda ehet ninas kannad, siis näha on vaid kivikesi, mis säravad ja peegeldavad valgust iga kord, kui sa end liigutad - needivarras aga on diskreetselt peidetud. Ükskõik, mis värvi mudeli sa valid, on kivikesed väljaspoolt raamistataud keralise ääristusega. Selle ehte disain on nii elegantne kui ka läbimõeldud viimse detailini.
Kui sa juba armastad seda klikkeriga septumit ning tahad veel stiilsust ja elegantsi juurde saada, siis viska pilk peale ka meie kullaga kaetud ning kividega kaunistatud klikkeriga septumile - igalt poolt ülimalt kaunis kullakarva ehe.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!