OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Kuuliga rõngas kaunistatud kiviga-25%

2,93 € Alates 3,90 € -25%
Laos

Antud ehe, mille kuul on kaunistatud klaari kivikesega, on toodetud kirurgilisest terasest. Selle kuuliga rõnga teine nimi on captive bead ring ning ehtena see on universaalne, olles kasutusel pea kõikides kehaosades. Näiteks, lisaks ka paljudele muudele kohtadele, sobib see rõngas eriti hästi kõrvaneediks, intiimneediks, kulmuneediks ja huuleneediks.
Loomulikult on neediehte maailmas raske anda kindlaid soovitusi ja näpunäiteid. Kõige tähtsam on aga see, et sa teaks om augu mõõtmeid, et valida neile vastav ehe üleval olevast rippmenüüst - siis on kindel, et neet sobib auguga kokku. Kui sa omi mõõtmeid ei tea, siis kontakteeru oma augustajaga ning vajadusel ta saab neid sinu jaoks üle mõõta.
Sa saad tellida seda ehet mitmes erinevas kivikese värvis. Sellegi sa saad valida üleval olevast rippmenüüst. Sealsamas on võimalik valida ka sulle sobiv needivarda läbimõõt.

Detailid
NimiKuuliga rõngas kaunistatud kiviga
SKURing-17
Kampaania-25%
Kinnituse liikCaptive bead ring
TüüpKinnise kuuliga rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Naba, Labia, Clitoris hood, Frenum, Hafada, Lorum, Nibu
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kuuliga rõngas kaunistatud kiviga
Sinu hinnang
Kuuliga rõngas kaunistatud kiviga