Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Võlts nibukilp keeru disainiga

SKU: Fake-74

Kinnituse liik: Klõpsuga

Tüüp: Võlts nibuneet

Asetus: Nibu

Rõnga diameeter: 9 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Tribal

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Kas sa ei julge lasta kellelgil oma nibust nõel läbi pista, aga samas arvad, et nibuneedid näevad ülimalt kenad ja julged välja? Sel juhul sinu palved on kuulda võetud, kuna nüüd sul on võimalus hankida endale tõeliselt kaunis võlts nibukilp, ilma et sa peaks kannatama augustamise valu. See on supernutikas lahendus, kuna, kui juba ehe ükskord nibu ümber on, siis mitte ükski elav hing ei saa aru, et tegu on võltsneediga.
See vinge nibukilp on kaunistatud hõimumustriga, mis ons aadaval kahes variandis. Sina saad valida, kas sa soovid klassikalisema metaljat särava või ekstravagantselt kullakarva mudeli. Ehe töötab nii, et sa õrnalt surud selle oma nibu ümber, kus ta jääb püsima, just kui oleks su nibu läbistatud needivardaga. Osa, mis on jäetud nibu tarvis on umbes 9mm diameetris, kuid sa saad seda muuta vastavalt vajadusele, kas ehet kitsamaks surudes või laiemaks tõmmates.
Hõimumustri ajalugu algab iidsetest indiaanlastest. Sel ajal omas iga muster unikaalset ning sügavalt individuaalset tähendust. Tänapäeval kasutatakse hõimumustreid üsna tihti tattoo maailmas, aga neid saab kohata ka - nagu on selle võtls nibukilbi puhul näha - ka neetide maailmas.
Kui sulle meeldib rohkem naiselikum stiil, siis meil on sinu jaoks olemas üks väga armas võlts nibukilp südametega - ehk see saab olema rohkem sinu maitse järgi?

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!