25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Võlts nibukilp südametega

5,90 €
Laos

Kas sa oled mõelnud sellele, et lasta oma nibud augustada, aga oled ikka veel veidi kõhklemas? Sel juhul sul on olemas võimalus proovida ära, mis tunne on oma nibusid ehtida. Siit sa saad hankida endale võlts nibukilpi, mida kaunistavad üksteisega seotud südamekesed, luues kauni kujundi.
Seda nibukilpi on väga lihtne kasutada, kuna see lihtsalt kergelt surutakse nibu ümber - tekib mulje, nagu oleks su nibu needivardaga läbistatud. Nibu diameetriks on algselt mõõdetud 9mm, aga seda ehet on võimalik kitsamaks suruda ja laiemaks tõmmata vastavalt sinu vajadustele. Lisaks sellele, et tegu on väga ilusa kaunistusega, sul on samuti võimalik oma nahal ära tunnetada, mis tunne on nibuneeti kanda - siis saad juba augustamise osas ise otsustada.
See armas nibukilp on saadaval kahes erinevas värvis: metaljalt särav ja kullakarva. Mõlemad mudelid on kirurgilisest terasest, kuid ühele on lisatud kena kollasest kullast pealiskate.
Kui sulle südamekesed eriti ei istu, siis sa võid samuti visata pilk peale meie hõimumustriga võlts nibukilbile, mille kujundus on veidi vähem naiselik, aga muus osas funktsioneerib ehe täpselt sama moodi nagu siin lehel olev mudel.
Detailid
NimiVõlts nibukilp südametega
SKUFake-73
Kinnituse liikKlõpsuga
TüüpVõlts nibuneet
AsetusNibu
Rõnga diameeter9 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Võlts nibukilp südametega
Sinu hinnang
Võlts nibukilp südametega