Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Võlts nibukilp südametega

SKU: Fake-73

Kinnituse liik: Klõpsuga

Tüüp: Võlts nibuneet

Asetus: Nibu

Rõnga diameeter: 9 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Süda

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Kas sa oled mõelnud sellele, et lasta oma nibud augustada, aga oled ikka veel veidi kõhklemas? Sel juhul sul on olemas võimalus proovida ära, mis tunne on oma nibusid ehtida. Siit sa saad hankida endale võlts nibukilbi, mida kaunistavad üksteisega seotud südamekesed, luues kauni kujundi.
Seda nibukilpi on väga lihtne kasutada, kuna see lihtsalt kergelt surutakse nibu ümber - tekib mulje, nagu oleks su nibu needivardaga läbistatud. Nibu diameetriks on algselt mõõdetud 9mm, aga seda ehet on võimalik kitsamaks suruda ja laiemaks tõmmata vastavalt sinu vajadustele. Lisaks sellele, et tegu on väga ilusa kaunistusega, sul on samuti võimalik oma nahal ära tunnetada, mis tunne on nibuneeti kanda - siis saad juba augustamise osas ise otsustada.
See armas nibukilp on saadaval kahes erinevas värvis: metaljalt särav ja kullakarva. Mõlemad mudelid on kirurgilisest terasest, kuid ühele on lisatud kena kollasest kullast pealiskate.
Kui sulle südamekesed eriti ei istu, siis sa võid samuti visata pilk peale meie hõimumustriga nibukilbile, mille kujundus on veidi vähem naiselik, aga muus osas funktsioneerib ehe täpselt sama moodi nagu siin lehel olev mudel.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!