25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Detailirohke kaunistusega plug opaaliga

8,90 €
Laos

Siit sa leiad ideaalse plug-i oma venituse jaoks, kui sa oled üks neist, kes tahavad oma ehetega inimesi tõeliselt üllatada. See plug on ülimalt detailirohke ning viimistletud, olles kahtlemata suur pilgupüüdja, kui sa seda avalikult kannad.
See lausa jumalik plug on igalt poolt kullaga kaetud, välja arvatud üks väike osa esikülje keskel. Seal sa võid näha musta emaali, mis loob dünaamilise kontrasti kahe kauni kullakarva osa vahel. Kirsina tordil on esikülje keskel olev armas opaal. Seda ümbritseb detailne muster, mille järel on kaunis musta värvi osa, ja siis jälle kuldne detailirohke motiiv.
See plug on saadaval paljudes erinevates suurustes vahemikus 3mm kuni 16mm diameetris. Nii lai suuruste valik garanteerib, et enamus inimesi suudavad leida just endale sobiva ehte ning poputada oma venitust suurepärase kaunistusega.
Kui sa soovid teada, kuidas sa ehte kõrva paned, siis me võime sulle garanteerida, et see plug on ülimalt funktsionaalne. Selle tagaosa on varustatud keermega: sa keerad selle lahti, pistad esiosa kõrva sisse ja keerad tagaosa tagasi peale.
Detailid
NimiDetailirohke kaunistusega plug opaaliga
SKUPlug-151
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpPlug
MaterjalKirurgiline teras
Sügavus14 mm.
Kivi tüüpSünteetiline opaal
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Detailirohke kaunistusega plug opaaliga
Sinu hinnang
Detailirohke kaunistusega plug opaaliga