25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Kirurgilisest terasest tunnel pitsilise äärega

9,90 €
Laos

Kas sa tahaks, et su venitus demonstreeriks julgust, enesekindlust ning unikaalset elegantsi? Sel juhul on see kaunis tunnel just sinu jaoks mõeldud. See ehe siin on asi iseendas oma kauni ning detailse hõimudisainiga. Lühidalt öeldes, see koosneb fantastilisest messingist toodetud pitsilise kujundusega äärest, mis ümbritseb terve tunneli. Kui see tunnel istub su kõrvas, siis see pits on kauniks ning oivaliseks raamiks sinu venitusele.
Tunneli tagumine pool on keermestatud, seega seda on lihtne sisse panna ning välja võtta. Sa alustad sellega, et keerad tagumise osa lahti, sisestad tunneli kõrva eespoolt ning keerad tagumise osa tagasi. Lihtsamaks minna juba ei saagi.
Sa võid valida klassikalise metalse või veidi elegantsema kullakarva mudeli vahel. Mõlemad on väga ilusad, kuid veidi erinevad oma loodavas muljes.
See kaunis ning omapärane tunnel on saadaval mitmes erinevas suuruses, seega sul on täiesti võimalik leida endale just see, mis sobib parimal viisil sinu venitusega kokku. erinevalt paljudest teistest mudelitest, see tunnel on saadaval väga väikses 3mm suuruses ning skaala teisel poolel asuvas 16mm suuruses diameetris. Seega see sobib nii pisikestele kui ka poolsuurtele venitustele ning kõigele, mis vahepeal leidub.
Detailid
NimiKirurgilisest terasest tunnel pitsilise äärega
SKUTunnel-144
TüüpTunnel
MaterjalKirurgiline teras
Sügavus11 mm.
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kirurgilisest terasest tunnel pitsilise äärega
Sinu hinnang
Kirurgilisest terasest tunnel pitsilise äärega